Prysznic z odpływem liniowym w remontowanej łazience

Teraz nie będzie już problemów z aranżacją prysznica w małej remontowanej łazience. Dzięki nowym odpływom Advantix Vario mamy więcej opcji przy projektowaniu pryszniców z odpływem na poziomie posadzki.

prysznic z odplywem liniowym w remontowanej lazience - Prysznic z odpływem liniowym w remontowanej łazienceMimo niskiego korpusu, odpływ Advantix Vario, posiada wyjątkowo wysoką wydajność wynoszącą min. 0,55 l/s.

Odpływ ten można dowolnie modyfikować poprzez przycięcie na odpowiedni wymiar, wydłużenie lub montaż narożny. Regulacja długości w zakresie 30 – 280 cm umożliwia idealne dopasowanie do każdej sytuacji budowlanej. Ten model odwodnienia przeznaczony jest szczególnie do prac renowacyjnych. Można go zamontować nawet przy wyjątkowo niskiej przestrzeni w posadzce i stworzyć prysznic bez brodzika w niemalże każdej łazience. Wyjątkowo niską wysokość zabudowy (zaledwie 70 mm) osiągnięto dzięki nowej konstrukcji odpływu. Mimo płaskiego korpusu posiada on wydajność min. 0,55 l/s, którą w razie potrzeby można podwoić łącząc ze sobą dwa odpływy. Wysokość zamknięcia wodnego 25 mm skutecznie zabezpiecza przed nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji.

prysznic z odplywem liniowym w remontowanej lazience 1 - Prysznic z odpływem liniowym w remontowanej łazienceNowy model Advantix Vario (z prawej strony) mieści się na znacznie mniejszej przestrzeni zabudowy niż tradycyjna wersja.

Nowa wersja Advantix Vario to również komfortowy i prosty mechanizm samoczyszczącym. Konstrukcja o niskich oporach przepływu pozwala na osiągnięcie wysokiej prędkości przepływu wody. Gwarantuje to skuteczne odprowadzenie wszystkich zanieczyszczeń.

Instalację odwodnienia prysznicowego ułatwia obracany o 360o króciec przyłączeniowy. Odpływ można podłączyć do rur o średnicy DN 40 lub DN 50 bez stosowania złączki przejściowej.

Dużą zaletą Advantix Vario jest jego minimalistyczne wzornictwo. Szczelina odprowadzająca wodę o szerokości zaledwie 20 mm, z położonym centralnie wąskim rusztem ze stali nierdzewnej, nadaje odpływowi elegancki i stonowany wygląd.

prysznic z odplywem liniowym w remontowanej lazience 2 - Prysznic z odpływem liniowym w remontowanej łazienceOdpływ Advantix Vario przeznaczony do remontów cechuje minimalistyczna forma z rusztem o szerokości zaledwie 4 mm.

Źródło: Viega

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here