Przekręć zamiast nacisnąć – nowa technologia spłukiwania firmy Viega – unikalny design i sposób obsługi

Przyciski uruchamiające do WC zazwyczaj działają poprzez naciśnięcie, dotknięcie lub zbliżenie dłoni. Firma Viega, znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów podtynkowych, zaproponowała zupełnie nowe podejście do tego tematu. W modelu Visign for More 202 klasyczny przycisk zastąpiono efektownie wyglądającym pokrętłem. Dzięki temu staje się on ciekawym akcentem stylistycznym, który świetnie pasuje na przykład do eleganckich łazienek dla gości.

Przekręć zamiast nacisnąć – nowa technologia spłukiwania firmy Viega – unikalny design i sposób obsługi

W procesie projektowania swoich przycisków uruchamiających firma Viega polega na kreatywności i kompetencjach renomowanego studia ARTEFAKT design z Darmstadt. W obecnych trendach wzorniczych wciąż dominują organiczne, ale zarazem minimalistyczne formy, odwołujące się do lat siedemdziesiątych. Przycisk Visign for More 202 łączy ten urokliwy design z najnowocześniejszą technologią, oferując zupełnie inną perspektywę aranżacji toalety.

Nowy sposób myślenia

Visign for More 202 to prawdziwa rewolucja w zakresie aktywacji spłukiwania WC, dzięki zastąpieniu typowego przycisku nowatorskim pokrętłem. Elektroniczny system umieszczony pod gałką przekazuje sygnał do mechanizmu znajdującego się w spłuczce uruchamiając w ten sposób spłukiwanie.


Przekręć zamiast nacisnąć – nowa technologia spłukiwania firmy Viega – unikalny design i sposób obsługi
Zupełnie nowe podejście do tematu spłukiwania WC: w modelu Visign for More 202 klasyczny przycisk zastąpiono pokrętłem o organicznym kształcie Przekręcenie w lewo uruchamia pełne spłukiwanie, a w prawo – małe spłukiwanie. Oświetlenie LED zdecydowanie podkreśla odrębny design gałki.

Design nowego produktu firmy Viega łączy purystyczne formy z elementami organicznymi. Przypominające rzeźbę, ergonomiczne pokrętło „wyrasta” z prostej podstawy przycisku. Dzięki instalacji niemal na równi z powierzchnią płytek, jak widać na przykładowych zdjęciach, Visign for More 202 wtapia się harmonijnie w ścianę, sprawiając wrażenie starannie zaprojektowanej architektury.


Przekręć zamiast nacisnąć – nowa technologia spłukiwania firmy Viega – unikalny design i sposób obsługi
Podstawą nowego systemu podtynkowego Viega Prevista jest uniwersalna spłuczka, którą można łączyć ze wszystkimi przyciskami uruchamiającymi z szerokiej gamy Visign.

Model Visign for More 202 jest przeznaczony do montażu z nowym systemem podtynkowym Viega Prevista. System ten wyróżnia zintegrowana spłuczka, która może być łączona ze wszystkimi przyciskami z szerokiej gamy Visign. Pozwala to użytkownikom łatwo zmienić wzór lub kolor przycisku, jeśli zajdzie taka potrzeba, bez konieczności ingerencji w mechanizm spłukujący. Visign for More 202 jest dostępny w wykonaniu chromowanym, białym, białym/chromowanym, pozłacanym oraz na zamówienie w wielu kolorach specjalnych.

Oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę we współczesnych łazienkach. Przycisk Visign for More 202 jest wyposażony w standardzie w wysokiej jakości diody LED. Dyskretnie podświetlone pokrętło tworzy przyjemną atmosferę, nie kolidując jednocześnie z głównym oświetleniem łazienki.

Nastrojowe oświetlenie LED

Podczas projektowania łazienki warto pamiętać także o kwestii odpowiedniego oświetlenia. Również w tej kwestii systemy podtynkowe Viega mają wiele do zaoferowania. Wybrane modele z serii Visign są wyposażone w wysokiej jakości diody LED, które pełnią zarówno funkcję praktyczną, ułatwiając orientację w ciemności, jak i estetyczną – tworząc nastrojowe oświetlenie wnętrza. Produkty te można harmonijnie zintegrować z oświetleniem głównym, nadając łazience wyjątkowego charakteru.

Poprzedni artykułInnowacyjne pompy obiegowe firmy Taconova
Następny artykułZalety i korzyści nagrzewnic wodnych LEO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here