Przyciski spłukujące TECEsquare do pisuaru – miraż awangardy i klasycznej elegancji

Projekt eleganckiej i nowoczesnej łazienki powinien w równym stopniu uwzględnić klasyczne i ponadczasowe kanony dobrego stylu, jak i nowatorskie rozwiązania technologiczne. Firma TECE czerpiąc inspirację z minimalistycznego, odzwierciedlającego współczesne trendy w architekturze, wzornictwa stworzyła linię ekskluzywnych przycisków spłukujących TECEsquare do pisuaru.

Przyciski spłukujące TECEsquare do pisuaru - miraż awangardy i klasycznej elegancji

Idealnie gładka, lśniąca powierzchnia szklanego dekoru harmonijnie komponuje się ze stalowymi, błyszczącymi przyciskami. Wyrafinowana prostota i ujmująca elegancja tego projektu podkreśla charakter nowoczesnych aranżacji. W zestawieniu z nietuzinkową ceramiką produkt firmy TECE pozwoli wykreować nowatorskie, stylowe wnętrze. Co istotne, niezwykle bogata paleta ciekawych wariantów kolorystycznych umożliwi uzyskanie kilku niestandardowych aranżacji, w których barwione czarne lub białe szkło efektownie łączy się z białym, chromowanym, stalowym, złotym lub czarnym przyciskiem. W ofercie TECE dostępna jest również wersja przycisku TECEsquare do pisuaru wykonana w całości z błyszczącego chromu lub stali szczotkowanej oraz w kolorze białym.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w przyciskach TECEsquare do pisuaru ze stali szczotkowanej, jest specjalna nieścieralna powłoka, którą pokryty jest produkt. Praktyczna warstwa ochronna ułatwia czyszczenie oraz skutecznie zabezpiecza przed pozostawianiem odcisków palców.

REKLAMA


Źródło: TECE

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze