Przyciski uruchamiające Viega Visign o unikalnym designie – niekonwencjonalne rozwiązania wzornicze, przełamujące utarte standardy

W nowoczesnych łazienkach króluje obecnie prostota, która absolutnie nie oznacza jednak nudy. Oryginalne detale to doskonały sposób na ciekawą aranżację wnętrza. Oferta przycisków uruchamiających z serii Visign firmy Viega obejmuje modele o zaskakujących rozwiązaniach wzorniczych, które przyciągają uwagę, ale nie dominują nad całością projektu.

Przyciski uruchamiające Viega Visign o unikalnym designie - niekonwencjonalne rozwiązania wzornicze, przełamujące utarte standardy

Detal robi różnicę. To stwierdzenie jest szczególnie prawdziwe w przypadku aranżacji łazienkowych. Starannie dobrane akcesoria nie tylko wpływają na funkcjonalność łazienki i komfort użytkowników, ale również nadają temu pomieszczeniu charakter. W tym kontekście warto zwrócić szczególną uwagę na przyciski uruchamiające do WC. Za sprawą oryginalnego designu, szlachetnych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych, ten niepozorny produkt może zapewnić wyjątkowe efekty wizualne oraz haptyczne.

Seria przycisków uruchamiających Visign została zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Oferta obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów, w tym modele całkowicie przełamujące klasyczne wyobrażenie o tym produkcie.

REKLAMA

Oryginalna forma i wykończenie

Przycisk Visign for More 200 zdaje się nachylać do użytkownika niczym delikatna fala, czytelnie sygnalizując funkcje spłukiwania pełnego i oszczędnego. Dzięki odchyleniu od ściany sprawia wrażenie, jakby unosił się w powietrzu. Produkt jest dostępny w wersji ze stopu aluminium w kolorze czarnym matowym oraz w ciepłym odcieniu złotej miedzi. Na indywidualne zamówienie dostępne są również przyciski pozłacane. Wyjątkową lekkością przekonuje model z wysokiej jakości szkła bezpiecznego. Ciekawym rozwiązaniem jest również przycisk o powierzchni z przyjemnego w dotyku fornirowanego drewna, który wnosi do łazienki ciepło i naturalność.

Prawdziwie rewolucyjny design

Dzięki zastąpieniu klasycznych klawiszy innowacyjnym pokrętłem o organicznym kształcie, model Visign for More 202 stanowi prawdziwą rewolucję w zakresie spłukiwania toalety. Charakterystyczna gałka obramowana jest diodami LED, które w ciemności dodatkowo podkreślają jej odrębność. Za aktywację spłukiwania odpowiada elektronika ukryta pod przyciskiem. Visign for More 202 pasuje praktycznie do każdej łazienki. Oprócz modeli ze stali nierdzewnej w kolorze białym, białym/chromowanym dostępne są wersje lakierowane na wiele kolorów specjalnych.

Bezdotykowy przycisk Visign for More 205 sensitive to połączenie nowoczesnego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością.
Bezdotykowy przycisk Visign for More 205 sensitive to połączenie nowoczesnego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością.

Dyskretny urok tłoczonej stali

Design przycisku uruchamiającego Visign for More 201 wyraża się poprzez unikalną jakość wykonania. Jest on wycinany laserowo i wytłaczany z jednego kawałka bardzo cienkiej stali nierdzewnej. Dwa opływowe klawisze łagodnie wznoszą się z purystycznej podstawy. Dyskretne oświetlenie, dostępne opcjonalnie w postaci ramki montażowej z diodami LED, podkreśla szczególny charakter tego modelu, dostępnego w wersji ze stali nierdzewnej szczotkowanej oraz w kolorze białym i czarnym matowym. Istnieje możliwość montażu na równi z powierzchnią glazury.

Odwrotny układ klawiszy

Przyciski uruchamiające do WC mają zazwyczaj układ poziomy. W modelu Visign for Style 24 projektanci studia ARTEFAKT design poszli inną drogą. Umieścili przyciski pionowo, na środku, jeden pod drugim, co zapewnia ciekawy efekt wizualny. Wysoka jakość produktu jest widoczna szczególnie w wersjach dwukolorowych. Czarne akrylowe powierzchnie o wysokim połysku, w połączeniu z elementami wykonanymi np. z matowego czarnego tworzywa, nadają przyciskowi Visign for Style 24 wyjątkowo ekskluzywny wygląd. Na zamówienie dostępne są kolory specjalne oraz ramka do montażu na równi z powierzchnią glazury.

W modelu Visign for Style 24 klawisze umieszczone są pionowo, na środku, jeden pod drugim, co zapewnia ciekawy efekt wizualny.
W modelu Visign for Style 24 klawisze umieszczone są pionowo, na środku, jeden pod drugim, co zapewnia ciekawy efekt wizualny.

Technologia w nowoczesnej oprawie

Delikatnie zaokrąglone krawędzie i czarne szkło, nadające lekkości i blasku – przycisk Visign for More 205 sensitive to połączenie nowoczesnego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością. Jego forma przypomina design nowoczesnych smartfonów. Model ten jest uruchamiany bezdotykowo, co gwarantuje najwyższy poziom higieny. Wystarczy zbliżyć dłoń do wybranego pola, aby aktywować spłukiwanie.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *