ROADshow w maju i czerwcu

Kto wygra IV Mistrzostwa Polskich Instalatorów?, Kto zdobędzie tytuł Mistrza Montażu?, Kto otrzyma Mercedesa Citan? To wszystko okaże się podczas Wielkiego Finału Mistrzostw Polskich Instalatorów na targach INSTALACJE 2014, które odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2014 r w Poznaniu.

ROADshow w maju i czerwcu

Eliminacje do Mistrzostw czyli ROADshow już trwają.

Pierwsze zawody ROADshow, z cyklu organizowanych w całej Polsce 32 spotkań eliminacyjnych, odbyły się 13 maja w Koninie. Za nami już 20 spotkań. Byliśmy w: Koninie, Ostrowiu Wielkopolskim, Poznaniu, Pile, Zielonej Górze, Gorzowie, Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Bydgoszczy, Białymstoku, Warszawie, Regułach (Michałowicach), Mińsku Mazowieckim, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi, Skierniewicach, Płocku.

Już na pierwszych inauguracyjnych rozgrywkach ROADShow stworzono wspaniałą atmosferę sportowych rozgrywek, świetnej zabawy i koleżeńskiego spotkania. I taka przyjazna atmosfera, mimo bardzo zmiennej aury – od pięknej, słonecznej pogody po deszcz i zimno – towarzyszyła wszystkim dotychczasowym spotkaniom.

REKLAMA


Eliminacje ROADshow okazały się sporą dawka sportowej adrenaliny. Podczas rozgrywek emocje rosły ze startem każdego kolejnego zawodnika.
Wspaniały doping mobilizował zawodników, którzy musieli wykonać wszystko szybko i precyzyjnie. Zadaniem każdego z nich było wykonanie ,zgodnie z otrzymanymi instrukcjami, prac monterskie polegających na przykręcaniu, regulacji, montażu i przeprowadzeniu próby ciśnieniowej. O zwycięstwie decydowała fachowość, dokładność i szybkość.
Wśród startujących nie zabrakło Pań, które ramie w ramie rywalizowały z Panami. W Pile wystartował aktualny Mistrz Polski Instalatorów 2012 Pan Waldemar Jackowski i wygrał z wyśrubowanym czasem 2.26.84! Bardzo to zmobilizowało innych startujących. Wielu zawodników poprawiało swój wynik przychodząc na kolejne spotkanie, ponieważ jak mówi z Regulamin – do pięciu razy sztuka!

Wygrywają najlepsi. Radość, owacje, oklaski i upominki dla uczestników spotkania – tak kończą się wszystkie eliminacje. Z każdej lokalizacji do finału kwalifikowanych jest trzech Instalatorów. Wszyscy otrzymują medal, pamiątkowe upominki, zaproszenie na targi INSTALACJE 2014, a zwycięzca eliminacji ma dodatkowo możliwość tygodniowych testów i użytkowania Mercedesa Citan.

Wszyscy uczestnicy ROADshow zgodnie twierdzą, że wspaniale spędzili czas w towarzystwie kolegów instalatorów oraz Partnerów ROADshow, firm: Afriso, Vogel&Noot, Mercedes Benz, Grundfos, Rehau, Brotje Heizung, Bims Plus oraz organizatorów Międzynarodowych Targów Poznańskich. Miła atmosfera, rywalizacja sportowa sprzyjały nie tylko nawiązywaniu koleżeńskich kontaktów, ale i prowadzeniu fachowych rozmów i dyskusji. Zawodnicy i kibice chętnie oglądali eksponowane przez Partnerów ROADshow rozwiązania techniczne i to co najcenniejsze dla obu stron – wymieniali uwagi i dzielili się swoim doświadczeniem.

Na pewno warto brać udział w eliminacjach ROADShow, warto również kibicować rozgrywkom. Zostać Mistrzem Montażu to nie tylko honor i prestiż na zwycięzcę czeka nowy Mercedes Citan! Ciekawe kto wyjedzie z targów INSTALACJE 2014 tym wspaniałym samochodem? Przed nami kolejne spotkania eliminacyjne w ramach ROADshow. Więcej informacji na www.instalacje.mtp.pl.

ROADshow we wrześniu – plan spotkań eliminacyjnych:

2.09 – Lubin ul. Towarowa 5
3.09 – Wrocław – ul. Krakowska 119
4.09 – Opole – ul. Budowlanych 44B
5.09 – Jelenia Góra – ul. Grunwaldzka 53
9.09 – Kłodzko – ul. Zajęcza 4
10.09 – Kraków – ul. Rzemieślnicza 20A
11.09 – Tarnów – ul. Lwowska 134
12.09 – Bielsko Biała – ul. Piekarska 20
16.09 – Przyszowice – ul. Graniczna 82
17.09 – Katowice – ul. Kępowa 45B
18.09 – Lublin – ul. Budowlana 26A
19.09 – Kielce – ul. Krakowska 287A

ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu ROADshow w maju i czerwcu

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze