Promocja na system TECEfloor przedłużona do końca września

Promocja firmy TECE rozpoczęła się 22.04.2013 i, z uwagi na niesłabnące zainteresowanie nią klientów firmy TECE, nie zakończy się w czerwcu, ale potrwa aż do końca września 2013 roku. Oferta skierowana jest do inwestorów i wykonawców, którzy w okresie trwania akacji zamówią jeden z wybranych modeli rozdzielaczy ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z modułem głównym. Bogata paleta produktowa firmy TECE z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających, a profesjonalna odzież umożliwi instalatorom komfortową pracę.

Promocja na system TECEfloor przedłużona do końca września!

Promocja nie do przeoczenia

Udział w przedłużonej do września 2013 roku promocji mogą wziąć inwestorzy, którzy w okresie trwania akcji zamówią następujące produkty z asortymentu TECEfloor:

NROZDZIELACZE:
– rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i zaworami regulacyjnymi (nr katalogowe 7734 10 XX)
– rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i przepływomierzami (nr katalogowe 7733 20 XX)
– rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z termostatycznym zaworem trójdrogowym i mieszaczem pompowym (nr katalogowe 7733 25 XX)
– rozdzielacz „2 w 1” dwuparametrowy rozdzielacz do ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym i do C.O. (nr katalogowe 7733 30 XX)

REKLAMA


MODUŁY GŁÓWNE:
– moduł główny WLM2 – 1FS/B (nr katalogowy 204 007)
– moduł główny WLM2 – 1FS (nr katalogowy 204 001)
– moduł główny WLM2 – 1BA (nr katalogowy 204 003)

Przy zakupie jednego z wymienionych powyżej rozdzielaczy wraz z jednym z w/w modułów głównych, instalator otrzyma kurtkę i profesjonalne spodnie ogrodniczki wykonane z poliestru i bawełny o zwiększonej wytrzymałości i dodatkowych wzmocnieniach w miejscach szczególnie narażonych na przetarcie. Aby otrzymać markową odzież roboczą należy wysłać faksem lub też na adres mailowy tece@tece.pl, wpisując w temacie hasło: „Promocja TECEfloor”, kopię dokumentów potwierdzających zakup produktów objętych promocją.

Źródło: Tece

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *