ROTHLEHNER – podnośniki i usługi związane z pracami na wysokościach

  Firmy prowadzące prace wysokościowe, wykorzystujące przy tychże pracach podnośniki koszowe i zwyżki, potrzebują nie tylko sprzętu najwyższej jakości, ale również wsparcia przy jego kupnie, użytkowaniu czy serwisowaniu. W tym zakresie nieodzowne jest wsparcie solidnego i kompetentnego partnera. Takim właśnie partnerem w obrębie sprzedaży i usług związanych z użytkowaniem podestów ruchomych jest firma Rothlehner.

  rothlehner podnosniki i uslug zwiazane z pracami na wysokosciach - ROTHLEHNER – podnośniki i usługi związane z pracami na wysokościach

  Działająca od ponad 20 lat na terenie Polski firma Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Rothlehner. Przynależność do Grupy pozwala czerpać firmie z tradycji i doświadczeń innych spółek. Firma może również liczyć na wsparcie oraz napływ nowych pomysłów, tendencji i rozwiązań, które zostały pomyślnie wprowadzone na świecie i implementować je na rynek polski  z myślą o jak najkorzystniejszym wsparciu oferowanym klientom.

  Doradztwo przy wyborze podestu

  Przy pierwszym kontakcie zainteresowany inwestycją w podnośniki koszowe natrafia na jednego z doradców handlowych firmy. Są to wysokiej klasy specjaliści, którzy nie tylko doskonale znają portfolio oferowanych podestów i zwyżek, ale są fachowcami i praktykami w zakresie wykorzystania tego typu sprzętu. Na podstawie własnych doświadczeń są w stanie doradzić klientowi, który z podnośników koszowych będzie najbardziej odpowiedni do wykonywanej pracy.

  Doradztwo jest bardzo istotne biorąc pod uwagę ilość i różnorodność sprzętu dostępnego w ofercie firmy Rothlehner. Obejmuje ona między innymi samobieżne teleskopowe i przegubowe podesty ruchome, podnośniki nożycowe i masztowe Haulotte oraz PB Lifttechnik, podnośniki koszowe GSR montowane na autach, zwyżki na przyczepach Denka Lift, Nifty Lift, Europelift a także podnośniki specjalne Falcon Spider. Do dyspozycji klientów są również rozwiązania zaopatrzone w gąsienice oraz ładowarki teleskopowe.

  Sprzedaż podnośników

  Kiedy klient wybierze już konkretny model, który spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania, doradca zaproponuje mu jeden z dwóch modeli sprzedażowych. W pierwszym przypadku klient ma możliwość kupna nowego podnośnika, prosto od producenta. Drugą opcją jest kupno podestu lub zwyżki używanej.

  Klient decydujący się na zakup sprzętu używanego ma pewność, że maszyna, która kupuje, przeszła staranny przegląd a w razie potrzeby została serwisowana. Podnośniki używane sprzedawane przez ROTHLEHNER posiadają pełną dokumentację techniczną i mają aktualny przegląd UDT. Jest to więc przede wszystkim wybór opcji bardziej korzystnej ekonomicznie.

  Wynajem podnośników

  Alternatywą dla zakupu podnośnika czy zwyżki jest jego wynajem. ROTHLEHNER posiada bogaty park maszynowy sprzętu przeznaczonego właśnie na wynajem. Jest to rozwiązanie cenione zarówno przez klientów, których model biznesowy działalności nie przewiduje inwestycji w sprzęt, jak i tych, którzy potrzebują podestu ruchomego zaledwie na krótki okres. Dodatkowym atutem wynajmu podnośników jest opcja wynajmu maszyny wraz z usługą operatora. Firma prowadząca prace wysokościowe nie potrzebuje dzięki temu zatrudniać dodatkowo pracowników posiadających odpowiednie umiejętności i uprawnienia do obsługi sprzętu.

  Serwis

  ROTHLEHNER oferuje również szeroki zakres usług dotyczących serwisowania podnośników koszowych.  Firma prowadzi pełen zakres prac serwisowych włącznie z wymianą olejów i serwisem akumulatorów.  Oprócz bieżących napraw klient może liczyć również na wykonanie okresowych przeglądów technicznych oraz corocznych badań UDT.

  Przeglądy i bardziej wymagające naprawy prowadzone są w halach serwisowych ROTHLEHNER, jednak do bieżących napraw w rejonie centralnej i zachodniej Polski dojeżdżają dwa auta serwisowe. Klient oszczędza więc czas a co za tym idzie pieniądze, dzięki maksymalnemu skróceniu okresu potrzebnego na naprawę.

  Dział części

  Wiele firm posiadających bogaty park maszynowy zatrudnia własnych serwisantów. Pozwala to skrócić czas potrzebny na naprawę do minimum. Dla takich właśnie firm ROTHLEHNER wyodrębnił w swojej strukturze dział zajmujący się sprzedażą części gotowych. Na składzie posiada on ponad 2500 części w każdej chwili gotowych do wysyłki. Części są ekspediowane w ciągu 24 godzi od złożenia zamówienia.

  Kompleksowe podejście i starania o wypełnienie wszelkich luk w potrzebach dotyczących kupna i użytkowania podestów ruchomych, stawia Rothlehner w czołówce firm tej branży. W centrum uwagi firmy zawsze pozostają potrzeby klienta oraz optymalizacja świadczonych usług.

  test
  Poprzedni artykułNawiewniki okienne – czy warto je zamontować i jaki ich rodzaj wybrać?
  Następny artykułTarcze do cięcia – wszystko, co powinieneś wiedzieć o efektywnej i bezpiecznej obróbce materiałów

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here