Seria e.sybox i e.sybox mini 3 – elektroniczne, zintegrowane zestawy hydroforowe do stabilizacji oraz podnoszenia ciśnienia wody

Seria e.syline to linia elektronicznych zestawów do podnoszenia ciśnienia wody, które na nowo definiują zasady utrzymania odpowiedniego ciśnienia w domu czy w mieszkaniu. E.SYBOX MINI 3 oraz E.SYBOX to seria w pełni zintegrowanych zestawów hydroforowych wraz z akcesoriami, oferująca rozwiązania, które spełniają szeroki zakres zastosowań – od małego mieszkania po zespoły mieszkaniowych budynków wielorodzinnych.

seria-e-sybox-i-e-sybox-mini-3-elektroniczne-zintegrowane-zestawy-hydroforowe-do-stabilizacji-oraz-podnoszenia-cisnienia-wody1

E.SYBOX MINI 3 – jedyny w swojej klasie!

Dzięki technologicznej wiedzy zdobytej w ciągu ostatnich 40 lat, DAB z dumą przedstawia najbardziej kompaktowy i zaawansowany system podnoszący ciśnienie wody – E.SYBOX MINI3. Rewolucyjne i kompletne urządzenie zapewnia nową jakość instalacji, ultra cichą pracę oraz maksymalną wydajność. E.SYBOX MINI3 jest idealnym rozwiązaniem na wszelkie problemy z ciśnieniem wody w mieszkaniu czy w domu. Urządzenie korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii DAB, w celu zapewnienia stałego ciśnienia na podstawie rzeczywistych potrzeb, a zatem optymalizuje zużycie energii. Dzięki swojej wszechstronności, E.SYBOX MINI3 może być zainstalowany w dowolnym miejscu, nawet pod zlewem kuchennym.

Główne cechy E.SYBOX MINI3

Dzięki technologii przetwornicy częstotliwości, po ustawieniu żądanego ciśnienia, E.SYBOX MINI3 utrzymuje stałe ciśnienie dla wszystkich punktów poboru wody. Silnik chłodzony wodą, przetwornica częstotliwości, dźwiękochłonna obudowa i nóżki antywibracyjne sprawiają, że E.SYBOX MINI3 jest drugim po E.SYBOX najcichszym zestawem hydroforowym na rynku (ciśnienie akustyczne mierzone z odległości 1 metra w przestrzeni otwartej). Urządzenie gwarantuje stałe ciśnienie w instalacji (nastawa regulowana od 1 do 5,5 bara) oraz oszczędności w rachunkach za energię, dzięki technologii inwerterowej. Dzięki swojej kompaktowej budowie, E.SYBOX MINI3 może być zainstalowany nawet pod kuchennym zlewem. Wyposażony jest w łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD 70×40 mm wysokiej rozdzielczości, obracany dla ułatwienia odczytu przy każdym rodzaju montażu. Dodatkowo intuicyjny interfejs pozwala na dostęp do wszystkich informacji i dostosowanie głównych ustawień, w zależności od zastosowania. Możliwa jest pionowa, pozioma oraz ścienna instalacja urządzenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Kompaktowy E.SYBOX MINI3 nie wymaga dodatkowych elementów, oprócz rury ssawnej. Dzięki zintegrowanej karcie połączenia bezprzewodowego, E.SYBOX MINI3 może być połączony z Internetem.

E.SYBOX – pierwsze tego typu urządzenie na rynku!

seria-e-sybox-i-e-sybox-mini-3-elektroniczne-zintegrowane-zestawy-hydroforowe-do-stabilizacji-oraz-podnoszenia-cisnienia-wody2

E.SYBOX to opatentowany, elektroniczny system hydroforowy z przetwornicą gwarantująca stałe ciśnienie w instalacji i pełną ochronę pompy. Unikalny w swojej kategorii, o wysokiej sprawności, wydajny, kompaktowy, łatwy w obsłudze i satysfakcjonujący zarówno dla instalatora jak i użytkownika. Podczas gdy E.SYBOX MINI3 jest rozwiązaniem dla zwiększenia ciśnienia w małych mieszkaniach, E.SYBOX oferuje te same zalety w zastosowaniach mieszkalnych zbiorowych, takich jak wille lub budynki wielorodzinne.

Główne cechy E.SYOX

Dzięki technologii przetwornicy częstotliwości, po ustawieniu żądanego ciśnienia, E.SYBOX utrzymuje stałe ciśnienie dla wszystkich punktów poboru wody. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy E.SYBOXA czyniąc go jeszcze bardziej komfortowym w użyciu. Urządzenie gwarantuje komfort stałego ciśnienia w instalacji (nastawa regulowana od 1 do 6 barów) oraz oszczędności w rachunkach za energię, dzięki technologii inwerterowej. Nowa architektura komponentów i nowy ergonomiczny kształt sprawiają, że E.SYBOX jest tak kompaktowy, że można go zainstalować w dowolnym miejscu. Zajmuje do 30% mniej miejsca w porównaniu z jakimkolwiek innym, tradycyjnym systemem. Możliwa jest instalacja pionowa, pozioma oraz ścienna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Zintegrowany i kompaktowy E.SYBOX nie wymaga dodatkowych elementów, oprócz rury ssawnej. Został wyposażony w łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD 70×40 mm wysokiej rozdzielczości, obracany dla ułatwienia odczytu przy każdym rodzaju montażu. Dodatkowo intuicyjny interfejs pozwala na dostęp do wszystkich informacji i dostosowanie głównych ustawień, w zależności od zastosowania. Bezprzewodowa technika zastosowana w urządzeniu pozwala na ustawienie zestawu hydroforowego nawet do 4 pomp.

Możliwość różnorodnego zastosowania dzięki wielu komponentom

seria-e-sybox-i-e-sybox-mini-3-elektroniczne-zintegrowane-zestawy-hydroforowe-do-stabilizacji-oraz-podnoszenia-cisnienia-wody3

Akcesoria e.syline to funkcjonalne i ergonomiczne podzespoły rozszerzające możliwości instalacji urządzeń e.sybox i e.sybox mini 3.e.sytwin. Zostały opracowane tak, aby zapewnić nową jakość instalacji oraz komfort użytkowania.
E.SYWALL służy do ściennej instalacji e.sybox oraz e.sybox mini 3. To kompletny zestaw ze wspornikami, śrubami, kołkami oraz dwiema przekładkami dla lepszej amortyzacji.
E.SYDOCK to kompletna baza przyłączeniowa ze wszystkimi niezbędnymi interfejsami do podłączenia systemowego, dostarczana wraz z nóżkami antywibracyjnymi. Dzięki 4 możliwym konfiguracjom hydraulicznym montaż staje się łatwy i szybki.
E.SYTWIN to gwarancja szybkiego połączenia dla grup pompowych. Zapewnia znakomite osiągi dzięki możliwości łączenia instalacji, przy zmniejszonych wymiarach o 50% w porównaniu z innymi, tradycyjnymi systemami. e.sytwin umożliwia pełną eksploatację e.sybox przy instalacji dwupompowych zestawów.
E.SYLINK to panel sterujący w obudowie z zasilaczem.
E.SYTANK to zbiornik w pełni zintegrowany z e.sybox, kompletny i o pojemności 480 litrów. Przeznaczony do stosowania z wodą pitną, zestaw zaopatrzony jest w e.sydock, zawór do napełniania z sieci miejskiej zgodny z UNI EN 1717, przepełnienie systemu typ AG, rurą ssącą z zaworem stopowym i rurami tłocznymi. Zbiornik przeznaczony do stałej instalacji naziemnej z czterema szczelinowymi otworami do mocowania na podłodze. Jest on wyposażony w bezpośredni odpływ ze zbiornika. Konserwacja systemu jest również łatwa, dzięki pokrywie inspekcyjnej. System ma budowę modułową, dzięki możliwości zainstalowania dodatkowych zbiorników po trzech stronach (bokach i tyle).

Kup e.sybox lub e.sybox mini 3, a otrzymasz uchwyt mocujący e.sywall za 1 zł – o wartości katalogowej 300 zł!

  • Uchwyt mocujący e.sywall pozwala na ścienny montaż hydroforów e.sybox oraz e.sybox mini 3. Jest to kompletny zestaw ze wspornikami, śrubami, kołkami i dwiema przekładkami dla amortyzacji.
  • Promocja trwa od 1 marca 2018 roku do 31 lipca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
  • Zestawy promocyjne dostępne w dobrych hurtowniach instalacyjnych.
«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *