Shell Gas Team – Mocna Drużyna

Gdyby piłkarska reprezentacja naszego kraju funkcjonowała tak prężnie i efektywnie, jak Shell Gas Team, zapewne już dawno bylibyśmy mistrzami Europy, a może i Świata. Naprawdę „Mocna Drużyna” projektantów i wykonawców instalacji zbiornikowych na gaz płynny, została powołana do życia pierwszego września 2009 roku. Ten wyjątkowy Program Partnerski to pierwsze tak złożone przedsięwzięcie organizowane przez Shell Gas, skierowane bezpośrednio do wspomnianej grupy fachowców.

Shell Gas Team – Mocna Drużyna

Dodatkowe korzyści

Shell Gas Team jest innowacyjnym Programem Partnerskim, adresowanym do fachowców, chcących zdobywać nowe kontakty zawodowe, pogłębiać swoją wiedzę, a także zwiększać zyski. Udział w Programie to świetna okazja, by wykonując codziennie obowiązki jednocześnie zdobywać cenne profity. W Teamie warto być z wielu powodów. Uczestnictwo w Programie to doskonała okazja do poszerzenia kontaktów zawodowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Podczas szkoleń i spotkań, organizowanych cyklicznie w ramach Shell Gas Team, członkowie Drużyny wymieniają się doświadczeniami, problemami i zdobywają najnowszą wiedzę. Program daje również swoim uczestnikom możliwość spotkań w Internecie. Dzięki stronie www.shellgas-team.pl, fachowcy mogą dyskutować i nawiązywać kontakty na forum i – co najważniejsze – na bieżąco śledzą swoje postępy w Programie Partnerskim.

Pozytywne relacje

Celem Programu jest wzmocnienie pozytywnych relacji między Shell Gas, a projektantami i wykonawcami instalacji zbiornikowych na gaz płynny. Tym samym pomysłodawcy projektu liczą na zbudowanie licznej grupy ambasadorów marki Shell Gas wśród swoich partnerów. Oprócz zdobywania praktycznej wiedzy fachowej, każdy aktywny członek Shell Gas Team może liczyć na konkretne korzyści materialne. Za realizację poszczególnych etapów uczestnicy otrzymują punkty, uprawniające do odbioru bardzo atrakcyjnych gratyfikacji. Biorąc udział w Programie można także uzyskać autoryzację Shell Gas na wykonywanie jego instalacji zbiornikowych na gaz płynny. Warto pamiętać, że Shell Gas rekomenduje klientom swoich partnerów, co jest świetnym źródłem pozyskiwania nowych zleceń.

REKLAMA


Shell Gas Team – Mocna Drużyna

Shell Gas Team jest wyjątkowy pod wieloma względami, co podkreślają jego uczestnicy. Jeden z nich tak mówi o Programie: „Zazwyczaj z rezerwą podchodzę do wszelkich programów partnerskich, ale w tym przypadku nie wahałem się zbyt długo. I nie zawiodłem się. Pracuję jak kiedyś, a zyskuję znacznie więcej. Nowe kontakty, wiedza, ale też spotkania, które są połączeniem miłego z pożytecznym. Dobrze pogadać z kolegami po fachu. Ważne jest też polecanie moich usług przez tak znaną markę jak Shell Gas. To zwiększa zaufanie klientów do moich umiejętności”.

Dołącz do nas

Do „Mocnej Drużyny” warto przystąpić jak najszybciej. Każdy zainteresowany może bez problemu już dziś zapoznać się z przyjaznym serwisem www.shellgas-team.pl, gdzie zamieszczone są szczegółowe zasady Programu i szeroki opis korzyści z niego wynikających. W każdej sprawie związanej z Programem można zwracać się do Biura Obsługi Programu Shell Gas Team, mieszczącego się przy ulicy Burakowskiej 5/7 w Warszawie, tel.: (0-22) 371-53-19, e-mail: team@shellgas-team.pl.

Shell Gas Team – Mocna Drużyna

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze