Skrzynki narzędziowe

  Porządek w narzędziach, znacznie skraca czas pracy. Wie to każdy, komu zdarzyło się szukać np. klucza czy wkrętaki. Niewątpliwą pomocą w organizacji i transporcie narzędzi są profesjonalne skrzynie narzędziowe.

  skrzynki narzedziowe - Skrzynki narzędziowe

  Ich wybór na rynku jest duży – od bardzo pojemnych, ciężkich na kołach, po poręczne, łatwe do przenoszenia na mniejszą ilość narzędzi.

  Na kołach…

  Produkemt stworzonym z myślą o osobach, które do codziennej pracy potrzebują całego zestawu narzędzi, a ponadto zależy im na łatwym i szybkim transporcie wykorzystywanego sprzętu jest skrzynię na kołach FatMax 113L ProMobile JobChest firmy Stanley. Wysoka jakość wykonania oraz solidna konstrukcja sprawiają, że skrzynia jest bardzo wytrzymała. Dzięki mocnym i dużym kołom ProMobile JobChest doskonale pokonuje przeszkody na drodze w postaci nierówności, dziur, a nawet schodów. Uszczelniona pokrywa chroni narzędzia przed wilgocią, a dodatkowo jest zamykana na klucz, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie sprzętu.
  Wnętrze skrzyni zostało zagospodarowane tak, by maksymalnie wykorzystać aż 113 litrów pojemności oraz ułatwić utrzymanie porządku. Służy temu m.in. pokrywa przystosowana do mocowania poziomnic, pił ręcznych i innych akcesoriów, a także wymienna przegroda wnętrza.
  Dodatkowym rozwiązaniem zapewniającym wygodę użytkowania oraz lepszą organizację jest przenośna tacka, przeznaczona na mniejsze części i narzędzia.
  Skrzynia wyposażona jest w profilowaną pokrywę z wgłębieniem służącym do przytrzymywania przycinanego przedmiotu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy trzeba uciąć np. rurę, a w pobliżu nie ma podłoża, na którym można stabilnie położyć obrabiany materiał. Wygodę w prowadzeniu ProMobile JobChest zapewnia szeroka teleskopowa rączka, zaś dodatkowy uchwyt umieszczony z tyłu ułatwia podnoszenie pełnej narzędzi, a przez to ciężkiej skrzyni.

  skrzynki narzedziowe 1 - Skrzynki narzędziowe

  … i do ręki

  W ofercie producenta profesjonalnych narzędzi marki NEO pojawiła się nowa, wykonana z metalu skrzynka na narzędzia. Charakterystyczna, grafitowo – pomarańczowa skrzynka zaopatrzona została w wygodny uchwyt, dzięki któremu transport nie będzie stanowił dla jej użytkowników żadnego problemu. Pięć przegród ułatwia posegregowanie narzędzi we wnętrzu, co pozwala z łatwością zachować porządek. Ważnym elementem skrzynki jest kłódka, która zabezpiecza skrzynkę przed niepożądanym otwarciem.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułCiepło pod stopami
  Następny artykułBezpyłowe wiercenie z GSB 19-2 REA

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here