Smart rewolucja od Galmet

Przedstawiamy pompę ciepła Airmax3 w nowej odsłonie. Nowy Airmax 3. generacji to teraz pompa ciepła w wersji „S” jak Smart Home Center. Każdy zestaw z pompą ciepła Airmax3 stanowi centrum inteligentnego domu a użytkownik wraz z pompą ciepła otrzymuje serce systemu – centralę Smart Home Sinum. Jedna aplikacja może teraz inteligentnie sterować całym systemem ogrzewania, chłodzenia i wentylacji domu oraz roletami, oświetleniem, gniazdkami, czujnikami wilgotności, otwarcia okien i centralą alarmową. To prawdziwe centrum zarządzania nowoczesnym domem.

Galmet Airmax3
fot.: Galmet

System Smart Home Sinum w zestawie z pompą ciepła Airmax3 kompleksowo zarządza również pracą innych urządzeń Galmet w tym rekuperatorów Zephyr. Łączy ich funkcjonalności i optymalizuje pracę, co zwiększa wydajność systemu i zapewnia większy komfort. To inteligentne rozwiązanie, które zapewnia optymalne warunki w Twoim domu, zarówno w zakresie temperatury, jak i jakości powietrza. Dodatkowo w aplikacji Smart Home Sinum od Galmet znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o swoim domu. Możesz ją dowolnie konfigurować według swoich preferencji, dodając do widoku głównego ulubione pomieszczenia, urządzenia, sceny czy automatyzacje. Co więcej, masz dostęp do wszelkiego rodzaju statystyk i pełną kontrolę nad parametrami w każdym pomieszczeniu. Oprócz standardowych ustawień możesz również projektować tzw. „sceny”, w których określisz zależności pomiędzy elementami systemu np.: otwarcie okna > redukcja ogrzewania (pompa ciepła) > wyłączenie wentylacji (rekuperator).

Schemat Smart Home Galmet
Rys. 1. Schemat Smart Home Galmet

Oto co sprawia, że pompa ciepła Airmax3 w nowej odsłonie jest absolutnie wyjątkowa.

  • Airmax3 – serce Twojego inteligentnego domu
  • Jedna aplikacja, pełna kontrola
  • Idealne połączenie z rekuperatorami Zephyr
  • Encyklopedia wiedzy o Twoim domu
  • Dom taki jak chcesz
  • Aktualizacje zdalne, jak na smartfonie
  • Predykcja pogody
Zestaw Airmax3 i Onebox
Rys. 2. Zestaw Airmax3 i Onebox

Funkcją, która wyjątkowo przypadła do gustu instalatorom i serwisantom jest możliwość aktualizacji zdalnej sterowników pompy ciepła Airmax3 oraz rekuperatora Zephyr. Dzięki systemowi Sinum aktualizacje pompy ciepła i rekuperatora pobierane są automatycznie, zupełnie jak w Twoim smartfonie. Oszczędność kosztów ogrzewania i dodatkowy komfort zapewnia nie tylko integracja wszystkich systemów, ale również korzystanie z „predykcji pogody”. Ta wyjątkowa funkcja sprawia, że pompa ciepła Airmax3 z wyprzedzeniem wie, kiedy nadejdą cieplejsze czy chłodniejsze dni. Dzięki temu jest jeszcze bardziej ekonomiczna i lepiej dopasowuje się do potrzeb każdego użytkownika. Zestawy Airmax3 i Zephyr w wersji Smart Home Sinum to najwydajniejsze Smart rozwiązanie Galmet!
www.galmet.com.pl

REKLAMA

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *