Solidne przyczepki samochodowe do profesjonalnego użytku

  Przyczepa samochodowa o wytrzymałej konstrukcji i dużej przestrzeni załadunkowej to nieoceniona pomoc podczas transportu ciężkich sprzętów oraz materiałów budowlanych pomiędzy magazynami, przedsiębiorstwami rolnymi czy placami budów. Sprawdź ofertę profesjonalnych i wszechstronnych przyczepek.

  Solidne przyczepki samochodowe do profesjonalnego użytku

  Profesjonalne przyczepki samochodowe na każdą okazję

  Przyczepki samochodowe wykorzystywane są zarówno przez podmioty profesjonalne, jak i przez osoby prywatne, które potrzebują wygodnego, uniwersalnego i funkcjonalnego sprzętu do transportu ładunków niemieszczących się wewnątrz samochodów. Jedną z bardziej rozpoznawalnych firm produkujących wysokiej jakości przyczepki samochodowe jest marka Brenderup, która istnieje na rynku od 1936 roku. Poznaj jej asortyment.

  Przyczepa otwarta Brenderup 1205 S

  Przyczepki otwarte Brenderup 1205 S to małe i uniwersalne przyczepy, które nadają się do mniej wymagających prac przewozowych oraz mogą być wykorzystywane zarówno przez osoby prywatne, jak i małe firmy budowlane czy przedsiębiorstwa rolne. Przyczepki wyposażone są w dyszel w kształcie litery V, który gwarantuje odpowiednią stabilność jazdy, a także mogą być przechowywane w pozycji pionowej, co pozwala zoptymalizować miejsce ich składowania. Przyczepki zapewniają ładowność na poziomie 625 kg, a ich wymiary wewnętrzne to 204 x 116 x 35 mm.

  Przyczepa otwarta Brenderup 2260 S

  Przyczepki Brenderup serii 200 to wytrzymałe i trwałe przyczepy o nisko umieszczonym progu załadunkowym oraz o wysokich i wzmocnionych burtach. Dzięki temu zapewniają one łatwy załadunek oraz rozładunek. Niektóre modele tej serii posiadają dodatkowo funkcję przechyłu. Ich masa całkowita to 750 kg, a ładowność 545 kg. Przyczepki Brenderup 2260 S zapewniają wymiary wewnętrzne wynoszące 256 x 128 x 40 cm oraz wysokość załadunku na poziomie 540 mm.

  Przyczepa otwarta Brenderup 2300 STB

  Ten rodzaj przyczepek Brenderup przeznaczony jest do transportu cięższych ładunków. Przyczepa wyposażona jest w dwie osie oraz w hamulec. Jej masa całkowita wynosi 2000 kg, a ładowność przyczepy to 1620 kg. Przyczepki Brenderup 2300 STB wyposażone są w otwierane przednie i tylne burty, wzmocnione burty boczne i nisko umieszczony próg załadunkowy. Wewnętrzna przestrzeń załadunkowa mierzy 302 x 153 x 40 cm i 620 mm maksymalnego progu załadunkowego.

  Przyczepa otwarta podwyższona Brenderup 4260 SB

  Przyczepki podwyższone serii 4000 zostały stworzone z myślą o profesjonalnych firmach budowlanych, które potrzebują przyczep o dużej ładowności i możliwie trwałej konstrukcji. Przyczepki wyposażone zostały w koła zamontowane pod podłogą, wysokie burty i uchwyty mocujące na stalowym profilu. Wszystkie burty przyczepek serii 4000 są otwierane i pozwalają na elastyczne zabezpieczenie ładunku. Przyczepa Brenderup 4260 SB wyposażona jest w koło podporowe, jej ładowność to 905 kg, a masa całkowita 1200 kg. Model wyposażony jest w hamulec, a jego wewnętrzna przestrzeń załadunkowa to 259 x 143 x 35 mm. Wysokość załadunku mierzy 690 mm.

  Poprzedni artykułDKBE 2019 – druga edycja debaty o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym
  Następny artykułUrządzenia do wentylacji bezkanałowej zgodne z wymogami ekoprojektu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj