Speedway Grand Prix z Grup SBS

  Trwa kolejna edycja programu lojalnościowego Integris, skierowanego do instalatorów i firm wykonawczych z całej Polski, organizowanego przez Grupę SBS. W tegorocznej edycji Grupa SBS zabiera swoich gości na wiosenne Speedway Grand Prix – rozgrywki o żużlowy Puchar Europy, zaś jesienią – na cykl rozgrywek siatkarskich.

  speedway grand prix z grup sbs - Speedway Grand Prix z Grup SBS

  Uczestnicy programu mają okazję spotkać się z przedstawicielami czołowych producentów branży – Partnerów Programu, i podczas aranżowanych kawiarenek poznać nowości produktowe, podyskutować o gorących sprawach branżowych i handlowych, oraz codziennych wyzwaniach w pracy instalatora.
  W tej edycji programu SBS postawił na integrację połączoną z duchem rywalizacji sportowej. Przewidziano 2 cykle spotkań szkoleniowo-integracyjnych: rundę wiosenną i rundę jesienną. Każda z nich organizowana jest w 3 wybranych regionach Polski – tak, aby zapewnić uczestnikom prosty i szybki dojazd na spotkania. W trakcie rundy wiosennej goście uczestniczą w rozgrywanych w ramach Grand Prix Europy zawodach żużlowych.
  Już jesienią kolejny cykl spotkań – Grupa SBS zabierze swoich uczestników do świata rywalizacji, odwagi i wyjątkowej atmosfery rozgrywek siatkarskich na najwyższym poziomie. Ostatnia runda – spotkanie finałowe połączone z Rocznym Spotkaniem Grupy SBS – to niespodzianka, którą SBS szykuje dla swoich gości.

  Źródło: Grupa SBS

  reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here