Spłuczki do niskiej zabudowy uruchamiane z dwóch pozycji

Dzięki elementom do zabudowy podtynkowej Viega o wysokości 830 lub 840 mm możemy swobodnie zaaranżować wnętrze łazienki. Umożliwiają one umieszczenie miski ustępowej, umywalki czy bidetu pod oknem lub spadzistym dachem. W ofercie firmy Viega dostępne są również niskie spłuczki, uruchamiane od przodu lub od góry, które uzupełniają zestaw montażowy.

spluczki do niskiej zabudowy uruchamiane z dwoch pozycji - Spłuczki do niskiej zabudowy uruchamiane z dwóch pozycjiMożliwość umieszczenia przycisku uruchamiającego spłukiwanie od przodu lub od góry ułatwi urządzenie łazienki

Nowością wprowadzoną na rynek jest nowa, uniwersalna wersja, upraszczająca montaż i zamawianie produktu. Fabrycznie spłuczka ma zamontowany mechanizm uruchamiający spłukiwanie od przodu, jednak wystarczy zaledwie kilka prostych ruchów by przenieść przycisk uruchamiający na górę.

Spłuczki przeznaczone do niskiej zabudowy są mniejsze, bardziej kompaktowe od ich standardowych odpowiedników. Jednakże posiadają te same funkcje czyli 2 objętościowy układ spłukiwania (3+6 litrów z możliwością zwiększenia do 9 litrów).

Sprawdzona technologia

Wprowadzony na rynek nowy model spłuczki pod względem technicznym niemal nie różni się od poprzednich wersji. Podobnie jak wcześniejsze wzory ma wstępnie zamontowane przyłącze wody i niezmieniony zawór kątowy. Posują do niej wszystkie płytki uruchamiające z programu Visign. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość wyboru miejsca uruchamiania spłukiwania – od przodu lub od góry. Dzięki temu zyskujemy większą swobodę podczas aranżacji łazienki. Dla handlowców to rozwiązanie oznacza mniejszą ilość miejsca na magazynowanie produktów w punktach sprzedaży.

spluczki do niskiej zabudowy uruchamiane z dwoch pozycji 1 - Spłuczki do niskiej zabudowy uruchamiane z dwóch pozycjiZmiana miejsca mechanizmu spłukiwania wymaga jedynie kilku prostych ruchów.

Źródło: Viega

 

test
Poprzedni artykułPompa ciepła Haier – nowość w ofercie Iglotech
Następny artykułPrzyrządy do pomiaru parametrów instalacji wentylacyjnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here