Stacja przetaczania czynników – nowość w ofercie Iglotech

W związku z ciągłym rozwojem „chłodnictwa”, które staje się nieodłączną częścią życia codziennego, wzrasta zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty, szczególnie w sektorze czynników chłodniczych. Wzrasta świadomość użytkowników, a co za tym idzie wymagania klientów.

Stacja przetaczania czynników- nowość w ofercie Iglotech

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma Iglotech utworzyła nowoczesną stację przetaczania czynników, zwiększając tym samym jakość oraz dostępność dystrybuowanych produktów.

Stacja składa się z czterech zbiorników o pojemności 25m3 każdy, w których znajdują się czynniki: R134a, R404A, R407C oraz R410A.

REKLAMA


Zaawansowana technologia związana z procesem przetaczania jak i wysoko rozwinięta sieć dystrybucji pozwalają na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Czynniki mogą być dystrybuowane w opakowaniach sygnowanych przez firmę Iglotech (standardowe butle jak i zbiorniki bębnowe typu „ton-tank” dla ilości hurtowych) oraz w opakowaniach klientów.

Jednym z elementów instalacji, która zapewni stabilność pracy układów klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz najwyższą jakość czynnika jest stacja oczyszczania opakowań zwrotnych. Pozwala ona na dokładne oczyszczenie butli, zweryfikowanie szczelności oraz zabezpieczenie samego produktu, dzięki czemu znacznie polepszą się jego parametry.

Instalacja wykonana została w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku przy współpracy firmy Chemet i specjalistów z koncernu Solvay. Przy instalacji zachowane zostały wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wszystkie elementy posiadają certyfikaty i dopuszczenia UDT.

Firma Iglotech jest jedną z niewielu na rynku polskim, które mogą pochwalić się tego typu instalacją, tym samym udowadnia, że jakość oraz zadowolenie klienta są dla firmy najważniejsze.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *