Supraeco A SAS-2 – nowa powietrzna pompa ciepła typu split

  Splitowa pompa ciepła powietrze-woda Supraeco A SAS-2 pozwala na oszczędne wykorzystywanie powietrza z otoczenia do ogrzewania, podgrzewu ciepłej wody oraz do aktywnego chłodzenia pomieszczeń.

  supraeco a sas 2 nowa powietrzna pompa ciepla typu split - Supraeco A SAS-2 – nowa powietrzna pompa ciepła typu split

  Pompa ciepła SAS-2 jest optymalnie dostosowana zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków – jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z innymi źródłami ciepła. Zastosowana w niej ulepszona technologia inwerterowa zapewnia efektywną pracę, a cztery różne jednostki wewnętrzne oferują szereg możliwości i pełną elastyczność w doborze i eksploatacji.
  Zintegrowana pompa obiegowa i nowy regulator pompy ciepła HPC 400, który pozwala na doskonałe współdziałanie z instalacją fotowoltaiczną również wpływają na energooszczędność. Opcjonalnie dostępny jest także moduł internetowy, umożliwiający zdalne mobilne sterowanie systemem za pośrednictwem aplikacji JunkersHome.
  Pompa została przygotowana do pracy w klimacie skandynawskim, dlatego jej wysoka efektywność zachowywana jest w całym zakresie temperatur pracy, tj. aż do -20°C. Oprócz funkcji ogrzewania urządzenie można wykorzystać latem do chłodzenia, dzięki rewersyjnej pracy układu chłodniczego.

  www.junkers.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here