Szkolenia Caleffi Poland – druga edycja

  Firma Caleffi Poland rozpoczęła drugi cykl szkoleń organizowanych w swojej siedzibie w Krakowie dla partnerów biznesowych firmy, głównie firm Instalatorskich. Szkolenia Caleffi będą trwały do czerwca 2018 r. Do tej pory wzięło w nich udział kilkaset osób. W ramach spotkań przeprowadzane są szkolenia omawiające m.in. sposoby usuwania zagrożeń i problemów występujących w instalacjach c.o., zwłaszcza w obszarze hydrauliki, w oparciu o produkty firmy Caleffi. Prezentowane są znane i uznane na polskim rynku produkty tj., laureat Złotego Instalatora 2016 – CALEFFI DIRTMAGSLIM®, oraz produkty które po raz pierwszy pojawiły się na polskim rynku, m.in. separator powietrza CALEFFI DISCALSLIM, czy zawór równoważący serii 142.


  Szkolenia Caleffi Poland to dynamiczna formuła krótkich prezentacji technicznych uzupełniona materiałami informacyjnymi oraz indywidualnych rozmów z obecnymi podczas szkolenia ekspertami. Umożliwiają uczestnikom nie tylko dokładne zapoznanie się z bogatą linią produktów firmy Caleffi, ale także zdobycie dużej porcji wiedzy praktycznej, przydatnej w codziennej pracy.

  szkolenia caleffi poland druga edycja - Szkolenia Caleffi Poland - druga edycja

  Podobnie jak w zeszłym roku organizatorzy przewidzieli atrakcję, dla uczestników szkolenia, w postaci czynnego udziału w wyścigach, na najnowocześniejszym torze gokartowym w Polsce, a dla najszybszej trójki wyjazd na wyścig w ramach cyklu Formuła 1.

  GRAND PRIX formuły 1 na Autodromo Nazionale di Monza w Monza we Włoszech, na stałe wpisał się w kalendarz imprezy Formuły 1 zyskując miano “Domu Ferrari”. To właśnie tam, 2 września 2018 r., najszybsi na torze w Krakowie, podczas drugiego cyklu szkoleń organizowanego przez Caleffi Poland, będą uczestnikami prawdziwego święta tej dyscypliny sportu.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi firmy Caleffi Poland www.caleffi.com

  Źródło: Caleffi Poland Sp. z o.o.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here