Konferencja Milwaukee w Kopenhadze

  W styczniu 2018 roku marka Milwaukee®, będąca światowym liderem bezprzewodowej technologii w segmencie elektronarzędzi, zgromadziła swoich Partnerów Handlowych na konferencji w Kopenhadze. Jej celem było podsumowanie dotychczasowych dokonań firmy. Konferencja Milwaukee w Kopenhadze to też prezentacja innowacyjnego portfolio marki, które zmienia rynek narzędzi bezprzewodowych.


  Konferencja Milwaukee® to coroczne wydarzenie, które zrzesza pracowników oraz firmy dystrybuujące sprzęt marki na polskim rynku. W tym roku organizatorzy zaprosili gości do stolicy Danii, aby wspólnie świętować wielkoformatowy rozwój przedsiębiorstwa, które na przełomie ostatnich 10 lat dokonało rewolucji rynkowej i przejęło rolę lidera w tworzeniu innowacji dla przemysłu. Program tegorocznej konferencji obejmował szerokie spektrum zagadnień związanych z elektronarzędziami i rozwojem Milwaukee®.

  konferencja milwaukee w kopenhadze1 - Konferencja Milwaukee w Kopenhadze

  konferencja milwaukee w kopenhadze2 - Konferencja Milwaukee w Kopenhadze
  Strategią marki Milwaukee® jest opracowywanie nowych rozwiązań opartych na dodatkowych funkcjach, wszechstronności, znakomitej ergonomii oraz najwyższej trwałości. Milwaukee Polska ma ogromny potencjał, który z roku na rok uwydatniają wyniki sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt spełniał oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów. Stale usprawniamy nowo powstały centralny serwis naszych urządzeń, dbamy o jakość usług i poszerzamy rynki zbytu dzięki nowym środkom promocji i dystrybucji – powiedział Mariusz Czajkowski, Regional Marketing and Training Manager-Milwaukee/Region CEE

  M12 przyszłością marki Milwaukee

  To 120 narzędzi o akumulatorach 18V M18 i ponad 70 pozycji z platformy 12V M12 sprawiło, że Milwaukee® stała się najszybciej rozwijającym producentem elektronarzędzi na świecie. W 2018 roku marka zamierza kontynuować rozwój kategorii M12, poszerzając ją o szeroki wybór rozwiązań produktowych dla użytkowników końcowych. Innowacje dotyczące linii M12 zaplanowane na 2018 będą się opierały na bardziej kompaktowych, lżejszych i wydajniejszych urządzeniach. Do tego grona można zaliczyć nowe, mniejsze o 13 mm, wiertarko-wkrętarki M12 z technologią FUEL, zakrętarkę udarową M12FUEL ¼” Hex, akumulatorowe „grzechotki”, które w znaczący sposób usprawniają pracę mechanikom samochodowym czy akumulatorowa lutownica, która w ciągu kilku sekund nagrzewa się do 400 st. C.

  konferencja milwaukee w kopenhadze3 - Konferencja Milwaukee w Kopenhadze

  Nowe produkty z kategorii M12 od Milwaukee® to połączenie wydajności większych narzędzi z rozmiarem i mobilnością tradycyjnych narzędzi ręcznych. Ich celem jest dostarczanie użytkownikom urządzeń o odpowiedniej mocy i szerokiej gamie zastosowań, dla których większość konkurentów proponuje jedyne sprzęt 18V. W zależności od zadania lub etapu pracy, innowacyjne produkty M12 będą porównywalnym a nawet podstawowym rozwiązaniem dla specjalistów z branży instalacyjnej, elektrycznej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz naprawy pojazdów, którzy pragnąć wykonać więcej pracy, nosząc mniej.

  Oprócz kategorii M12, w tym sezonie marka Milwaukee® koncentruje się na akcesoriach oraz zastosowaniu przełomowych innowacji np. węglikowych brzeszczotach AX Torch, piłach walcowych czy poziomicach do betonów 3 w 1 REDSTICK™. Nowością będzie również modułowy system przechowywania PACKOUT™, który z pewnością zaskoczy konkurencję.

  W trosce o swoich klientów marka Milwaukee® opiera swoją strategię na tworzeniu sprzętu najwyższej jakości we wszystkich kategoriach (narzędzi ręcznych, akumulatorowych, akcesoriów) oraz inwestycji w kapitał ludzki. Inicjatywy, takie jak konferencja w Kopenhadze mają na celu zaangażowanie pracowników i dystrybutorów w proces budowania marki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here