Szkolenia dla instalatorów branży grzewczej

  Firma Viessmann rozpoczęła szkolenia skierowane do osób związanych z branżą grzewczą. Celem szkolenia jest podniesienie konkurencyjności, kwalifikacji oraz wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii stosowanych w nowoczesnych technikach grzewczych.

  szkolenia dla instalatorow branzy grzewczej - Szkolenia dla instalatorów branży grzewczej

  Projekt jest skierowany do właścicieli i pracowników małych i średnich przedsiębiorstw z branży grzewczej: firm instalatorskich, biur projektowych, architektonicznych i handlowych.

  Tematyka bloków szkoleniowych jest dobrana w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowania uczestników szkolenia. Szkolenia techniczne są połączone z zajęciami praktycznymi, podczas których dużą wagę przywiązuje się do montażu, uruchomienia urządzeń, a także zapoznania się z ich automatyką. Szkolenia dla projektantów odbywają się w taki sposób, aby ich uczestnicy samodzielnie mogli dobierać poszczególne, najbardziej optymalne elementy instalacji wraz z metamatematycznym uzasadnieniem danego wyboru. Dzięki temu mogą uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań, np. jak optymalizować układy, aby w maksymalny sposób wykorzystać urządzenia oparte o odnawialne źródła energii? Również osoby rozpoczynające swoją karierę w branży grzewczej mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia pozwalające uzyskać świadectwa kwalifikacyjne (Dozorowe i Eksploatacyjne) wszystkich trzech grup. Dopełnieniem tej wiedzy są szkolenia handlowe, które poruszają kwestie dotyczące efektywności grzewczej, ekonomicznej i ekologicznej instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Zdobyta wiedza pozwoli handlowcom w jeszcze bardziej obrazowy i pełny sposób przybliżyć klientom korzyści wynikające ze stosowania nowoczesnych technik grzewczych.

  reklama

  Tematyka szkoleń dotyczy między innymi:
  · Montażu i uruchomienia kotłów wiszących, kondensacyjnych
  · Montażu i uruchomienia kondensacyjnych kotłów stojących małej mocy
  · Montażu i uruchomienia małych instalacji solarnych
  · Montażu i uruchomienia pomp ciepła
  · Szkolenia projektowego z zakresu urządzeń kondensacyjnych
  · Szkolenia projektowego z zakresu techniki solarnej
  · Szkolenia projektowego z zakresu pomp ciepła
  · Szkolenia handlowego z zakresu techniki kotłowej
  · Szkolenia handlowego z zakresu urządzeń RES
  · Szkolenia elektroenergetyczne (świadectwa kwalifikacyjne dozorowe i eksploatacyjne, grupy 1, 2 i 3.)

  Udział w szkoleniach jest dofinansowany z funduszy unijnych. Koszt dwudniowego szkolenia tematycznego wynosi 58 złotych brutto, jednodniowego 39 złotych brutto. Z kolei jednodniowe szkolenie dające możliwość zdobycia świadectw kwalifikacyjnych kosztuje 213,00 złotych brutto za (4 egzaminy). Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wejść na stronę internetową www.viessmann.pl i wypełnić formularz rejestracyjny, który jest dostępny w zakładce Akademia Viessmann. Informacja zwrotna na temat wybranego szkolenia jest odsyłana na podany w czasie rejestracji adres mailowy. Szkolenia odbywają się w całej Polsce, przez cały rok.

  Źródło: Viessmann

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułCertyfikat Solidna Firma 2009 dla Valvex
  Następny artykułUszczelnienie wanny akrylowej

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here