Certyfikat Solidna Firma 2009 dla Valvex

Valvex, polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej, otrzymał certyfikat Solidna Firma 2009 w Regionie Małopolska w Programie Gospodarczo-Konsumenckim pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej.

Certyfikat Solidna Firma 2009 dla Valvex

Tytuł Solidna Firma 2009 został przyznany firmie Valvex za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. W wyniku trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych spośród 300 firm zgłoszonych w VIII edycji Programu do finału w regionie małopolskim zakwalifikowało się tylko 25. Kolejnym etapem programu jest finał ogólnopolski.

Otrzymany certyfikat świadczy o spełnieniu przez firmę Valvex wysokich wymagań stawianych przez rodzimą oraz zagraniczną konkurencję. Podczas uroczystego wręczenia nagród na Wawelu Ewa Murawska, kierownik marketingu Valvex, odebrała gratulacje od Wojewody Małopolskiego oraz list gratulacyjny od Marszałka Województwa Małopolskiego. „Jesteśmy szczególnie dumni z tego wyróżnienia – powiedziała Ewa Murawska. – Valvex jest firmą, która dba o jakość i ekologię. To prestiżowe wyróżnienie dowodzi, że podejmowane przez firmę przedsięwzięcia przynoszą wymierne efekty”.

REKLAMA


Udział małopolskich przedsiębiorstw w programie Solidna Firma, który na dobre wpisał się w polskie realia jako „lobby czystego biznesu”, to potwierdzenie silnej pozycji Małopolski w grupie regionów aktywnych gospodarczo.
Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

Źródło: Valvex

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *