Szkolenie – instalacje wodociągowe i grzewcze

  Firma Kisan to wiodący polski producent i dystrybutor rur wielowarstwowych oraz złącz do wodnych systemów instalacji wewnętrznych. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na południu Polski.

  szkolenie instalacje wodociagowe i grzewcze - Szkolenie – instalacje wodociągowe i grzewcze

  System Kisan oferowany jest w Polsce poprzez sieć ponad 200 niezależnych dystrybutorów. Od wielu lat marka Kisan oznacza niezawodność potwierdzoną we współpracy z naszymi klientami oraz certyfikatami jakości zgodnymi z normami ISO 9000:2001.

  Produkty Kisan dystrybuowane są również zagranicą. Szczególną wagę przywiązujemy do perspektywicznych rynków wschodnich. Posiadamy dystrybutorów w Rosji, na Ukrainie i Białorusi, gdzie oferujemy produkty na podstawie uzyskanych certyfikatów.

  reklama

  Dbając o jakość naszej oferty przeszkoliliśmy nieodpłatnie ponad 10.000 instalatorów.

  Od grudnia 2009r. Kisan rozpoczął realizacje otwartego projektu szkoleniowego: „Profesjonalizacja i konkurencyjność – szkolenia specjalistyczne dla instalatorów i projektantów instalacji wodociągowych i grzewczych” dofinansowywany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Projekt jest realizowany na terenie całej Polski. Cena szkolenia uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa.

  Koszt obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, lunch i przerwy kawowe oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

  Celem szkolenia jest podniesienie jakości usług instalatorów dzięki nabyciu nowych kompetencji dotyczących technologii i montażu instalacji wodociągowych i grzewczych oraz projektantów poprzez nabycie nowych kwalifikacji projektowania komputerowego.

  Szkolenie jest skierowane do pracowników firm (głównie z sektora MSP) a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą z branży budowlanej specjalizujących się w usługach instalacyjnych oraz pracach projektowych.

  Program szkoleń dla instalatorów obejmuje m.in:

  • technologię rur wielowarstwowych PE-AL-PE (stosowanie w instalacjach, zasady montażu)
  • technologię rur stalowych zaprasowywanych – stal węglowa i INOX
  • omówienie instalacji w domach energooszczędnych (pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewanie płaszczyznowe, odzysk ciepła)
  • samodzielny montaż rur wielowarstwowych i stalowych

  Program szkoleń dla projektantów obejmuje m.in:

  • zasady projektowania instalacji z rur wielowarstwowych i stalowych z użyciem programów komputerowych firmy Instalsoft (Instal-therm HCR, Instal-OZC, Instal-san) lub firmy Sankom (Audytor OZC, Audytor c.o., Audytor H2O)
  • ćwiczenia w samodzielnej obsłudze programów
  szkolenie instalacje wodociagowe i grzewcze 1 - Szkolenie – instalacje wodociągowe i grzewcze

  Dodatkowe informacje na stronie: www.kisan.pl/szkolenia_ue
  Zgłoszenia: Małgorzata Białoszewska tel. 022 701-71-30, e-mail: szkolenie@kisan.pl

  Serdecznie zapraszamy !

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here