Targi Grupy SBS dobiegły końca!

W kwietniu w Hotelu 500 odbyła się kolejna edycja targów Grupy SBS w Strykowie k. Łodzi. Swoją ofertę produktową na ponad 2000 m2 przedstawiło 82 dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Dzięki zorganizowanej Akcji autokarowej, w targach mieli możliwość uczestnictwa instalatorzy, projektanci oraz przedstawiciele firm handlowych z całej Polski. W ciągu obu dni targowych łącznie przybyło niemal 4000 odwiedzających, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu i zapotrzebowaniu na tego rodzaju imprezy branżowe.

Targi Grupy SBS dobiegły końca!

Podobnie jak w poprzednich edycjach targi okazały się doskonałą okazją do spotkań handlowych oraz wymiany informacji pomiędzy producentami z branży, a instalatorami, projektantami, handlowcami należącymi do Grupy SBS. Dla niektórych jest to jedna z niewielu okazji, by w jednym miejscu zapoznać się z nowościami technicznymi oraz produktowymi, a także nawiązać nowe kontakty handlowe.

 

REKLAMA


Aby urozmaicić czas spędzony na targach, wystawcy przygotowali specjalny poczęstunek oraz specjalne niespodzianki dla wszystkich gości.

Źródło: SBS

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *