Wiosenne Spotkania z Instalatorami Junkers

Wiosną odbyła się kolejna edycja spotkań Junkersa z autoryzowanymi instalatorami. Junkers zaprezentował aktualną ofertę handlową i działania marketingowe zaplanowane na rok 2011. Ogłoszono nominacje do Klubu Lidera 2011.

Wiosenne Spotkania z Instalatorami Junkers

Już tradycyjnie na początku roku Junkers zorganizował Wiosenne Spotkania z Autoryzowanymi Instalatorami. W marcu i kwietniu odbyło się 17 spotkań w 13 lokalizacjach w Polsce, na które zaproszono ponad 800 instalatorów.

Spotkania były dobrą okazją do podsumowania ubiegłego roku i prezentacji aktualnej oferty handlowej Junkersa, ze szczególnym uwzględnieniem nowości – kolektorów płaskich typu FCC i FCB, stojącego kotła kondensacyjnego typu SUPRAPUR oraz nowej wersji wiszącego kotła kondensacyjnego CERAPURMAXX. Przedstawiciele Junkersa poinformowali o planowanych na rok 2011 działaniach marketingowych i zaprezentowali projekt nowego konkursu dla instalatorów, który ruszy w czerwcu.

REKLAMA


Ogłoszono nominacje do Klubu Lidera 2011. Do tegorocznej edycji zakwalifikowało się 114 instalatorów, którzy otrzymali stosowne certyfikaty i wyróżnienia.

Instalatorzy mieli także możliwość wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy nie tylko w obszarze produktowym marki Junkers – podczas spotkań prezentowały się bowiem firmy zewnętrzne oferujące urządzenia pomiarowe, automatykę i urządzenia sterujące, systemy sanitarne, rurowe i systemy odprowadzania spalin.

We wszystkich spotkaniach uczestniczyli również przedstawiciele działu Elektronarzędzi firmy Bosch – instalatorzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie elektronarzędzi i mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Jednym z punktów programu Wiosennych Spotkań z Instalatorami Junkers była prezentacja historii firmy Bosch. Tego roku przedsiębiorstwo obchodzi podwójny jubileusz: 125-lecie swojego istnienia oraz 150-te urodziny założyciela firmy Roberta Boscha.

Źródło: Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *