TECHNOLOGIA w połączeniu z estetyką

Utworzona w 1958 roku spółka SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc rozdrabniacz do WC. Sanirozdrabniacz SFA, umożliwia dzisiaj instalowanie toalet, łazienek, kuchni lub pralni w każdym miejscu budynku czy mieszkania bez poważnych i kosztownych prac remontowych.

Fot. 1. Urządzenia Saniaccess firmy SFA oferują łatwy dostęp do części rozdrabniającej i sterującej.

Pompy i rozdrabniacze do fekaliów firmy SFA to produkty o najwyższej skuteczności, łączące zdobycze techniki z komfortem użytkowania. Przeznaczone są zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do mieszkań oraz znajdują zastosowanie komercyjne (w barach, gabinetach, restauracjach, hotelach). Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom rynku SFA opracowała technologię Silence – wyciszenie pracujących mechanizmów w urządzeniu. Innowacja ta zmniejszyła o 10 dB (A) hałas przekazywany przez urządzenie do środowiska w porównaniu do poprzedniej generacji tych urządzeń, a tym samym stworzyła optymalny komfort użytkowania. Znane i uznane na całym świecie produkty SFA charakteryzują się wysokim poziomem skuteczności oraz bezpieczeństwa. Urządzenia są proste i łatwe zarówno w instalacji, jak i w użyciu.

Fot. 2. Pomporozdrabniacze Saniaccess są przeznaczone do zastosowań domowych oraz publicznych

Seria SANIACCESS to nowa gama produktów SFA z łatwym dostępem do części rozdrabniającej i sterującej (możliwość usunięcia zatoru i kontrola systemu załączania). Do zastosowania domowego oraz publicznego, polecany w niewielkich lokalach użyteczności publicznej – tam gdzie prostą usterkę szybko można usunąć samodzielnie. Pojecie „łatwy dostęp” oznacza bezpośredni dostęp do „wnętrza” urządzenia, bez konieczności odłączenia go od punktu łazienkowego. W przypadku użycia sanirozdrabniacza niezgodnie z przeznaczeniem, usunięcie ciała obcego z koszyka jest bardzo łatwe: używając pęsety – bez potrzeby zanurzania ręki w zbiorniku. System elektromechaniczny Pressotube® (zamiast elektronicznej płytki rozruchowej – jak u innych producentów – najczęstszej przyczyny awarii) pozwala na łatwy dostęp do części sterującej umieszczonej z prawej strony urządzenia. Odkręcenie dwóch śrub, po jednej z każdej strony urządzenia, odsłania nam jego wnętrze. Gama SANIACCESS to piękne w kształcie wzornictwo (obudowa złożona z krzywych i krągłości), w swej czystości nawiązujące do harmonii w łazience, uważanej dziś za prawdziwą przestrzeń życiową użytkownika.

REKLAMA


Przykład wykorzystania urządzenia Saniaccess w małej gastronomii
Przykład wykorzystania urządzenia Saniaccess w łazience.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *