Top 4 najlepsze okna pcv – Sprawdź ranking okien pcv 2019

  Najlepsze okna pcv, czyli jakie? Energooszczędne, innowacyjne, estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości, a do tego funkcjonalne. Stolarka okienna ma kolosalne znaczenie na etapie projektowania i planowania nowego domu, a także podczas jej wymiany. Oceniamy najlepsze okna pcv w Polsce.

  top 4 najlepsze okna pcv sprawdz ranking okien pcv 2019 1024x640 - Top 4 najlepsze okna pcv – Sprawdź ranking okien pcv 2019

  Okno Energetic – najlepsze okna pcv do domów energooszczędnych

  Okno Energetic zostało przeznaczone do zastosowania w domach energooszczędnych. Doskonałe parametry izolacyjne minimalizują straty cieplne. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania stolarki oraz zastosowanie rozwiązań antywłamaniowych. Okna te naturalnie doświetlają pomieszczenia, dzięki szybom o wysokim współczynniku transmisji.

  Ich konstrukcja cechuje się pakietem trzyszybowym, ciepłymi ramkami oraz dostępnością w wersji z prostym lub zaokrąglonym skrzydłem. Ramki mogą zostać dostosowane do koloru ścian. Zapewniają możliwość regulacji intensywności przewietrzenia pomieszczeń, ponadto wykonane są z materiału odpornego na pękanie, ściskanie, zrywanie i rozciąganie.

  Okno Synergic – dobre okna pcv w standardzie

  Okno Synergic to klasyczny produkt cechujący się najbezpieczniejszym standardem wykonania na rynku. Jest proste w konserwacji i łatwe do utrzymania w czystości, bazuje na wysokiej jakości materiałach, a precyzja wykonania oznacza długie lata użytkowania, bez uszczerbku na posiadanych właściwościach.

  Okno to zostało wyposażone w zaczepy antywłamaniowe, natomiast szczelność gwarantuje system uszczelek przyszybowych.

  Okno Quadro – okna pcv najlepsze i wpisujące się w obecne trendy

  Okno Quadro zwraca na siebie uwagę, ze względu na prostą formą, ukryte skrzydło, ultrawąskie profile oraz produkcję w technologii acrycolor. W grę wchodzi zastosowanie jednego z najtrwalszych materiałów dostępnych na świecie. Ponadto dzięki tej technologii, okno to cechuje wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych, a także bardzo estetyczna, satynowa i gładka powierzchnia.

  Skrzydło jest niewidoczne od zewnątrz. Pakiet trzyszybowy, ciepłe ramki oraz brak listwy przysyszbowej, odpowiadają kolejno za energooszczędność, obniżenie ryzyka skraplania pary wodnej wewnątrz, a także większe bezpieczeństwo w przypadku prób włamania.

  Okno Advance – dobra okna pcv opinie, które mówią same za siebie

  Okno Advance to klasyczny produkt przeznaczony do wielu obiektów, który wyróżnia się wysoką jakością zastosowanych materiałów, dodatkowymi wzmocnieniami stalowymi i bardzo szczelnym systemem uszczelek. Standardową wersję wyposażono w zaczepy antywłamaniowe.

  Pakiet trzyszybowy, ciepła ramka, możliwość zastosowania mechanizmu stopniowania uchyłu oraz bardzo wytrzymały i odporny materiał, czynią ten produkt inwestycją w długie lata bezproblemowego użytkowania.

  Te 4 propozycje są na tyle różnorodne, jednocześnie wysokie jakościowo, by odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, ponadto spełniać wymogi rygorystycznych przepisów i zdobić dowolny obiekt mieszkalny.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here