Tytuł Eco Jakość Roku 2012 dla Oras

Kapituła konkursu „Jakość Roku”, składająca się z ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. doceniła firmę Oras m.in. za skuteczną realizację polityki jakości i ochrony środowiska oraz wysoki stopień zaangażowania w działalność pro środowiskową.

Tytuł Eco Jakość Roku 2012 dla Oras

Tytuł Jakość Roku przyznawany jest od 2006 roku. Oras jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji inteligentnej armatury łączącej ekologię, funkcjonalność i nowoczesny design.

Konkurs „Jakość Roku” co roku zrzesza firmy wyróżniające się projakościowym podejściem do zarządzania. Ma na celu wspieranie oraz promocję wysokich standardów i jakości w działalności gospodarczej – produkcyjnej, handlowej oraz usługowej – zarówno na polskim rynku, jak i na rynkach zagranicznych. Za stronę merytoryczną konkursu odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Jest to najstarsza instytucja państwowa, która certyfikuje w Polsce systemy zarządzania – działa nieprzerwanie od 1958 roku. Firma Oras otrzymała wyróżnienie w kategorii Eco Jakość Roku 2012.

REKLAMA


Nowość wprowadzona przez firmę w 2012 r. – elektroniczna bateria Vienda – jest najbardziej ekologicznym kranem, gdyż zużywa jedynie 5 litrów wody na minutę. Dodatkowo model wykonany jest z zaawansowanego technologicznie kompozytu, materiału stosowanego dotychczas w medycynie, przemyśle lotniczym czy zbrojeniowym.

Źródło: Oras

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *