Ubierz łazienkę w nową kolekcję Esprit

Esprit home bath concept jest efektem współpracy KLUDI – renomowanego producenta armatury, i Esprit – globalnego lidera branży Fashion & Lifestyle. Ten prestiżowy program partnerski miał swoją premierę na targach ISH 2007 i od tego czasu sukcesywnie rozszerzał się o nowe elementy. Obecnie oferuje wszystko, co jest potrzebne do urządzenia modnej i komfortowej łazienki: ceramikę sanitarną, baterie i akcesoria, system modułowych mebli, akrylową wannę oraz szklaną kabinę natryskową w rozmaitych wariantach.

White Selection White Selection

Wszystkie elementy programu prezentują geometryczne wzornictwo o łagodnie zaokrąglonych narożnikach – soft edge design. Kluczową rolę w całej koncepcji odgrywa konsola o kształcie litery L. Dzięki temu, że umywalka jest kwadratowa, istnieją różne warianty ustawienia konsoli – w prawo, w lewo lub frontem do użytkownika. Zestawiając ze sobą poszczególne produkty, można uzyskać blisko 200 kombinacji: począwszy od łazienki dla gości, poprzez małą łazienkę w kawalerce, aż po szerokie dwuumywalkowe stanowisko w przestronnej rodzinnej łazience. Ponadto KLUDI i Esprit proponują wnętrze w pięciu odmiennych stylach:

White Selection White Selection

White Selection (nowość)

Klasyka w nowej interpretacji. Ta koncepcja łazienkowa bazuje na bieli, która – w kombinacji z innymi barwami – pozwala uzyskać ponadczasowy efekt estetyczny. Gra matowych i błyszczących płaszczyzn to źródło niezwykle interesujących kontrastów.

 
Garden Party Garden Party

Garden Party

Młodzieńcza atmosfera we wnętrzu jest zasługą jasnych, intensywnych kolorów. Kluczową rolę odgrywają tutaj zieleń i czerwień w rozmaitych odcieniach. Kolorowe pasy, którymi udekorowano ściany, stanowią świeży, optymistyczny akcent wprowadzający do łazienki radość życia.

 
Oriental Blue Oriental Blue

Oriental Blue

Połączenie natury i klimatu wielkomiejskiej przestrzeni – ten efekt udało się osiągnąć głównie za sprawą mebli z wykończeniem makassar. Wyjątkowo oszczędne wnętrze o intrygującym charakterze to wynik inspiracji odcieniami chłodnej bieli, granatu i brązu.

 
Gold Diva Gold Diva

Gold Diva

Kwintesencja nowoczesnego luksusu, wyrafinowany szyk wzbogacony o naturalne akcenty. Powierzchnie w kolorze brązu, złota i bieli subtelnie współgrają ze sobą, a dopełnienie tej ciepłej atmosfery stanowią odcienie beżu i ciemnej czekolady.

 
Purple Passion Purple Passion

Purple Passion

Łazienka pełna ekstrawagancji. Intensywny róż podkreśla kobiecy, zmysłowy charakter wnętrza i kreuje wyrazistą, pełną ekspresji atmosferę.

 

 

Esprit home bath concept daje każdemu szansę na wyrażenie swej indywidualności, zapewniając tradycyjnie już wysoką jakość produktów KLUDI po niewygórowanej cenie. Dystrybucja w Polsce prowadzona jest wyłącznie przez wybrane salony łazienkowe.

Źródło: Kludi

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *