Uniwersalne zawory kulowe HERZ

Od 28 lat, od momentu rozpoczęcia swojej działalność w Polsce HERZ wprowadza na nasz rynek szeroki asortyment nowoczesnej armatury regulującej, zapewniającej racjonalne, a więc oszczędne gospodarowanie energią cieplną. Armatura HERZ-a w pełni sprawdza się w polskich warunkach eksploatacyjnych – najlepszym tego dowodem jest ponad 6 milionów sprzedanych termostatów.


herz uniwersalne zawory kulowe1 - Uniwersalne zawory kulowe HERZ
Przekrój zaworu kulowego Herz.

W ostatnich kilku latach, w grupie armatury regulacyjnej i odcinającej marki HERZ coraz większy udział stanowią zawory kulowe – dedykowane do pracy w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych (woda pitna, ciepła woda użytkowa) i cyrkulacji.
Największa oferta zaworów kulowych HERZ-a przeznaczona jest do instalacji grzewczych i chłodzących. Zawory te dostarczane są w średnicach od 8 do 80 DN, a ich maksymalny zakres pracy obejmuje ciśnienia od 16 do 63 barów oraz temperatury od -30 do 150°C.
Zawory kulowe przeznaczone do instalacji wody pitnej – do instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji – produkowane są w zakresie średnic od 15 do 50 DN. Korpusy tych zaworów wykonywane są z kutego mosiądzu, odpornego na wypłukiwanie cynku, zaś uszczelnienie przeznaczone do instalacji wody pitnej nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia. Grupa zaworów do wody pitnej, ze względu na zastosowanie specjalnego uszczelnienia do celów sanitarnych, posiada niższe parametry pracy, które wynoszą od 0 do 85°C.

herz uniwersalne zawory kulowe2 - Uniwersalne zawory kulowe HERZ
Zawór kulowy HERZ do wody pitnej.

Jednym z ciekawszych rozwiązań w ofercie zaworów kulowych ze znakiem serca są zawory kulowe z termometrami. Zawory te, oprócz wbudowanego termometru posiadają specjalne oznaczenia (czerwony, niebieski), co wpływa na czytelność instalacji. Szeroka oferta zaworów kulowych firmy Herz w zakresie konstrukcji, parametrów pracy, średnic, standardów i wariantów wykonania oraz ich najwyższa jakość pozwalają zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Aby uzyskać więcej informacji o produktach marki HERZ zapraszamy do regularnych odwiedzin strony www.herz.com.pl, naszego fanpage`a na Facebooku oraz kanału HERZ na YouTube. Zapraszamy również do udziału w organizowanych cyklicznie szkoleniach produktowych – zarówno w polskiej centrali firmy HERZ w Wieliczce, jak również w każdym dogodnym dla Państwa miejscu w Polsce.
herz uniwersalne zawory kulowe3 - Uniwersalne zawory kulowe HERZ
Zawory kulkowe HERZ Modul z termometrem.

Atuty zaworów kulowych marki HERZ to przede wszystkim:
  • solidne korpusy z wysokiej jakości kutego mosiądzu, który jest plastyczny i bardziej odporny na zgniatanie, skręcanie, zginanie itp.
  • korpusy zaworów wykonywane w stu procentach z mosiądzu
  • specjalna konstrukcja uszczelnienia trzpienia napędzającego kulę, która pozwala na doszczelnienie w trakcie pracy
  • najwyższej jakości chromowana kula bez przewężenia
  • wysokie parametry pracy
  • szerokie zastosowanie – praca z wszystkimi nieagresywnymi mediami (woda, powietrze, olej opałowy, olej smarny).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here