Viadrus Hercules U22 – uniwersalny zasypowy kocioł żeliwny na paliwo stałe

VIADRUS HERCULES U22 z oferty Klimosz zyskał nowe oblicze. Ten kocioł grzewczy górnego spalania wyposażony jest w żeliwny wymiennik przystosowanym do spalania wszystkich rodzajów paliw stałych.

System ogrzewania podłogowego Kisan Comfort Floor Dry

Istnieje również możliwość przezbrojenia kotła na potrzeby spalania oleju opałowego. Kocioł U22 może pracować w instalacjach z wymuszonym i grawitacyjnym obiegiem wody. Może być montowany zarówno w układzie otwartym jak i zamkniętym. Kocioł występuje również w wersji „S” z powiększonym otworem załadunkowym.
Zalety kotła: Długa żywotność żeliwnego wymiennika ciepła; szeroki zakres mocy w zależności od ilości członów; możliwość montażu zarówno w układzie otwartym jak i zamkniętym (przy zastosowaniu wymaganych zabezpieczeń); 10-letnia gwarancja na wymiennik kotła; możliwość zamontowania palnika do spalania oleju opałowego; powiększone drzwi załadunkowe w wersji „S” dla ułatwienia załadunku większych rozmiarów paliwa stałego; wersja z mechanicznym regulatorem ciągu oraz dwie wersje nowoczesnego, elektronicznego sterowania nadmuchem powietrza do spalania oraz pracą pompy c.o., jak i pompy c.w.u. (opcja).

www.klimosz.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze