System ogrzewania podłogowego Kisan Comfort Floor Dry

System Kisan Comfort Floor Dry został opracowany do zastosowania w obiektach, w których stropy nie są w stanie przenosić obciążeń związanych z jastrychami wylewanymi na mokro, na przykład stropach drewnianych. Polecany jest również do budynków o każdej konstrukcji, gdzie wymagana jest niższa wysokość zabudowy lub szybka realizacja prac budowlanych.

System ogrzewania podłogowego Kisan Comfort Floor Dry

System bazuje na izolacyjnych płytach styropianowych z wypustkami wykonanych z gęstego polistyrenu ekspandowanego o twardości EPS100. Mają one wysoką odporność na deformację, dając możliwość swobodnego poruszania się po nich.
Emisja ciepła z rur umieszczonych pomiędzy wypustkami jest dodatkowo wspomagana przez wciskane lamele grzejne z blachy aluminiowej.
Dużo niższa masa systemu wynika z użycia technologii suchego jastrychu, jako warstwy nośnej na ogrzewaniu płaszczyznowym. W przypadku wykonania suchego jastrychu z płyt gipsowo – włóknowych o grubości 2 x10 mm, wysokość zabudowy całego systemu wynosi o 45 mm mniej, niż w przypadku metody z mokrą wylewką bazującego na gładkim styropianie o tej samej grubości.

www.kisan.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze