VTS Online Academy – Twój świadomy krok w przyszłość

  VTS w ostatnim czasie przygotował wiele wartościowych materiałów edukacyjnych, do tej pory dostępnych w różnych mediach. Dla łatwiejszego dostępu i większej użyteczności zebraliśmy je w jednym miejscu. Dlaczego stworzyliśmy Akademię VTS? Mocno wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie jest pogłębianie wiedzy. Naszym obowiązkiem jest zachęcanie naszych partnerów biznesowych do samorozwoju – mówi Kamil Łaszcz, Corporate Brand Manager firmy VTS.


  vts online academy twoj swiadomy krok w przyszlosc - VTS Online Academy – Twój świadomy krok w przyszłość

  Czym jest VTS Online Academy?

  VTS dzieli się wiedzą i doświadczeniem, a informacje przekazuje w łatwy i przystępny sposób. W Akademii znalazły się filmy instruktażowe, wywiady z ekspertami, blog o nowościach technologicznych, e-learning oraz program doboru urządzeń. Ważną częścią Akademii jest także program Instal Partner oferujący realne korzyści dla instalatorów urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.

  vts online academy twoj swiadomy krok w przyszlosc2 - VTS Online Academy – Twój świadomy krok w przyszłość

  Oglądaj filmy i przyswajaj wiedzę w przyjemny sposób

  Czy nie byłoby pomocne, aby podczas pierwszego podłączenia urządzenia z silnikiem EC mieć przy sobie kogoś, kto robił to wielokrotnie? Od teraz nasz manager produktu może towarzyszyć instalatorowi podczas każdego kolejnego wyzwania. Wystarczy wybrać temat filmu i włączyć tutorial, wywiad z ekspertem lub materiały promocyjne dotyczące produktów. Tematyka filmów mocno związana jest z technologią silników EC, które już niedługo staną się standardem za sprawą unijnych regulacji. W Akademii można znaleźć filmy dotyczące montażu i podłączenia urządzeń producenta wyposażonych w energooszczędne silniki elektronicznie komutowane. Silniki EC to nie tylko energooszczędna praca, ale także większe możliwości sterowania. W kanale filmowym akademii znalazły się także filmy o programowaniu podstawowych jak i zaawansowanych funkcji sterowników VOLCANO EC i WING EC.

  Mocna dawka wiedzy na blogu

  Biblioteka wiedzy to przystępnie napisane artykuły, głównie skupione wokół tematyki energooszczędnych silników EC. Na blogu znaleźć można zbiór faktów, które pomogą podjąć świadomą decyzję. Warto śledzić te nowinki, aby być na bieżąco w temacie nowych technologii.

  vts online academy twoj swiadomy krok w przyszlosc3 - VTS Online Academy – Twój świadomy krok w przyszłość

  E-learning i dobór urządzeń

  Do już konkretna dawka wiedzy praktycznej. E-learning to prosty i przyjemny przegląd podstawowej wiedzy na temat kurtyn powietrznych WING i nagrzewnic powietrza VOLCANO. 45 minut wystarczy na zdobycie podstawowej wiedzy technicznej dotyczącej naszych produktów.

  To już tylko krok do samodzielnego doboru urządzeń do zadanego pomieszczenia. Przy pomocy aplikacji doboru szybko i łatwo można dobrać odpowiednie urządzenia grzewcze do inwestycji. Aplikacja bierze pod uwagę podstawowe czynniki, które wpływają na komfort cieplny użytkowników. Efektem wprowadzania podstawowych danych będzie rodzaj i ilość urządzeń, które spełnią oczekiwania klienta.

  Wszystkie materiały w ramach VTS Online Academy są darmowe i dostępne pod adresem: academy.vtsgroup.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here