Wkrętarka Bosch PSR Select – odpowiednia końcówka zawsze pod ręką

Jednym z największych problemów użytkowników wkrętarek są ginące końcówki. Teraz można go łatwo rozwiązać, korzystając z nowości firmy Bosch – wkrętarki PSR Select. Ta praktyczna wkrętarka akumulatorowa posiada wbudowany magazynek z dwunastoma, najczęściej używanymi końcówkami wkręcającymi. Dzięki temu każdy użytkownik będzie miał zawsze pod ręką odpowiednią końcówkę.

Wkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch posiada wbudowany magazynek zawierający dwanaście standardowych końcówek wkręcających. Dzięki temu każdy użytkownik ma zawsze pod ręką odpowiednią końcówkę. Fot. BoshWkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch posiada wbudowany magazynek zawierający dwanaście standardowych końcówek wkręcających. Dzięki temu każdy użytkownik ma zawsze pod ręką odpowiednią końcówkę.
Fot. Bosh

Uniwersalna i łatwa w obsłudze

Wkrętarka PSR Select jest mała, poręczna i wydajna. Waży zaledwie 500 g. Jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym 3,6 V i wkręca do 90 wkrętów na jednym cyklu ładowania.

PSR Select przeznaczona jest do wkręcania wkrętów o średnicy do 5 mm. Wbudowany magazynek umożliwia przechowywanie końcówek do wszystkich najczęściej używanych typów wkrętów. Aby zmienić końcówkę, wystarczy obracać magazynek do chwili, gdy w okienku podglądu widoczna będzie żądana końcówka. Następnie należy nacisnąć przycisk znajdujący się za magazynkiem, który zamocuje końcówkę w uchwycie.

REKLAMA


System ‘‘Easy Select‘‘ gwarantuje użytkownikowi, że już nigdy nie zgubi odpowiedniej końcówki lub że nie będzie musiał jej szukać w skrzynce narzędziowej. Dodatkowo, będzie on mógł wymienić każdą z końcówek na inną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Aby wymienić końcówkę, wystarczy wyjąć ją z uchwytu, zastąpić inną, a następnie schować nową końcówkę do magazynku cofając przycisk.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozbawiony jest efektu pamięci i charakteryzuje się minimalnym stopniem rozładowania. Dzięki temu wkrętarka PSR Select jest gotowa do użycia nawet po dłuższej przerwie. Akumulator można doładować w dowolnej chwili, bez ryzyka obniżenia jego pojemności. Stan naładowania sygnalizuje dioda LED.

Dodatkowo, pracę w warunkach słabego oświetlenia ułatwia wbudowana dioda ‘‘Power Light‘‘, a miękka okładzina Softgrip gwarantuje pewny uchwyt i bezpieczeństwo pracy. Komfort obsługi podnosi także włącznik przystosowany do użycia dwoma palcami.

Wkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch jest łatwa w obsłudze dzięki włącznikowi przystosowanemu do użycia dwoma palcami. Dzięki wbudowanemu magazynkowi zawierającemu końcówki wkręcające akcesoria nie gubią się, a narzędzie jest gotowe do pracy w każdej chwili. Fot. BoshWkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch jest łatwa w obsłudze dzięki włącznikowi przystosowanemu do użycia dwoma palcami. Dzięki wbudowanemu magazynkowi zawierającemu końcówki wkręcające akcesoria nie gubią się, a narzędzie jest gotowe do pracy w każdej chwili.
Fot. Bosh

Wkrętarka Bosch PSR Select jest dostępna na polskim rynku od czerwca 2012. Standardowe wyposażenie obejmuje praktyczną walizkę, ładowarkę i dwanaście końcówek wkręcających. Rekomendowana przez producenta cena detaliczna wynosi 299 PLN z VAT.

Wkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch posiada magazynek z końcówkami do wszystkich najczęściej używanych typów wkrętów. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozbawiony jest efektu pamięci i charakteryzuje się minimalnym stopniem rozładowania. To sprawia, że wkrętarka akumulatorowa PSR Select jest narzędziem uniwersalnym w użyciu zarówno w domu, ogrodzie, jak i garażu. Fot. BoshWkrętarka akumulatorowa PSR Select firmy Bosch posiada magazynek z końcówkami do wszystkich najczęściej używanych typów wkrętów. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozbawiony jest efektu pamięci i charakteryzuje się minimalnym stopniem rozładowania. To sprawia, że wkrętarka akumulatorowa PSR Select jest narzędziem uniwersalnym w użyciu zarówno w domu, ogrodzie, jak i garażu.
Fot. Bosh

Pierwsza wkrętarka akumulatorowa ze zintegrowanym magazynkiem

  • Wbudowany magazynek zawiera 12 różnych końcówek wkręcających i zapewnia maksymalną elastyczność pracy.
  • Mała, lekka i wydajna wkrętarka z akumulatorem litowo-jonowym.
Dane techniczne PSR Select
Napięcie / pojemność akumulatora 3,6 V Li-Ion / 1,5 Ah
Prędkość obrotowa bez obciążenia 210 obr./min
Maks. średnica wkrętów 5 mm
Maks. moment obrotowy 4,5 Nm
Czas ładowania 4 h
Ciężar 0,5 kg
«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *