Wyróżnij swoje wnętrze – Nowość. Klimatyzator KETA od Fuji Electric!

Nowa seria klimatyzatorów Fuji Electric pod nazwą KETA, to połączenie unikalnego design’u z innowacyjną funkcjonalnością.

wyroznij swoje wnetrz– nowosc klimatyzator keta od fuji electric 1024x519 - Wyróżnij swoje wnętrze – Nowość. Klimatyzator KETA od Fuji Electric!

Nowoczesna trójwymiarowa budowa, z powierzchnią zmieniającą się pod wpływem światła dziennego, sprawia, że klimatyzator świetnie wpasuje się w wystrój pomieszczenia. Jednostka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych (graphite, white). KETA to kolejne urządzenie marki, które swoją pracę opiera na ekologicznym i efektywnym czynniku R32. Wysoka wydajność, którą wyróżnia się klimatyzator, jest wynikiem zastosowania wymiennika lambda o zwiększonej powierzchni i dużego wentylatora krzyżowego. Nowy interfejs sieci LAN pozwala na jeszcze lepszą kontrolę z dowolnego miejsca za pomocą smartfonu lub tabletu. Klimatyzator został wyposażony w liczne funkcje wpływające na komfort użytkowania, jak automatyczna zamiana trybów pracy, regulacja nawiewów, czy bardzo niski poziom hałasu – 20 dB(A). Klimatyzator KETA jest zdrowym rozwiązaniem, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości filtrów (polifenolowy, o wydłużonej żywotności). O ich konieczności wyczyszczenia informuje wskaźnik LED umieszczony na panelu urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here