Złoty Laur Konsumenta 2011dla firmy ELEKTRA

Firma ELEKTRA trzeci raz z rzędu została sklasyfikowana na I miejscu w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2011 w kategorii „Ogrzewanie Podłogowe” i otrzymała „Złoty Laur Konsumenta 2011”.

Złoty Laur Konsumenta 2011dla firmy ELEKTRA

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak i dla obiektów komercyjnych. Została utworzona w 1985 roku i jest jednym z największych producentów systemów ogrzewania podłogowego w Europie. Produkty marki ELEKTRA dostępne są w kilkudziesięciu krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii. Od początku działalności największym priorytetem firmy była jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe było osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz zdobycie tak cennego wyróżnienia, jakim jest „Złoty Laur Konsumenta 2011”.

W poprzedniej edycji konkursu głosy zbierane były przez telefoniczny zespół ankieterski, głosowanie czytelników drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem badań „ad hoc” (face to face). W tegorocznej odsłonie plebiscyt został wzbogacony o możliwość głosowania na oficjalnej witrynie Rzeczy o Biznesie oraz na licznych portalach partnerskich Spółki Akcyjnej Agora.

REKLAMA


Liczyła się nie tylko rozpoznawalność marki na rynku w danej kategorii, ale również pozytywne opinie i chęć rekomendacji marki.

ELEKTRA zawdzięcza swoim Klientom zdobycie tak zaszczytnego tytułu, jakim jest „Złoty Laur Konsumenta 2011”.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *