Akademia Lindab zaprasza na szkolenie „Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów TCL”

  W marcu 2019r. firma Lindab wprowadziła do swojej oferty nową markę urządzeń klimatyzacyjnych TCL – klimatyzatory ścienne serii Elite.

  akademia lindab zaprasza na szkolenie praktyczny montaz i serwis klimatyzatorow tcl1 - Akademia Lindab zaprasza na szkolenie „Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów TCL”

  Na szkolenie, które odbędzie się w dniu 15 maja 2019r., zapraszamy instalatorów i dystrybutorów a także osoby zainteresowane montażem urządzeń klimatyzacyjnych, będzie można zapoznać się z nową marką, uzyskać kompendium wiedzy z zakresu instalacji klimatyzacji a także nauczyć się praktycznego montażu i serwisu klimatyzatorów marki TCL.

  Podczas szkolenia prowadzonego przez doświadczonego eksperta,  uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia do wymiarów i typu pomieszczenia, w którym ma być zastosowane oraz praktycznymi zagadnieniami montażu i serwisowania klimatyzatorów.

  akademia lindab zaprasza na szkolenie praktyczny montaz i serwis klimatyzatorow tcl2 - Akademia Lindab zaprasza na szkolenie „Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów TCL”

  Program szkolenia i zapisy na:
  www.szkolenia-lindab.pl/praktyczny-montaz-i-serwis-klimatyzatorow-tcl.html

  Ilość miejsc ograniczona – zapraszamy, zapisz się już teraz!

  Data: 15 maja 2019r.
  Godziny: 09.00 – 16.00
  Miejsce szkolenia:
  Lindab Sp. z o.o. Siedziba Główna
  Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, 05-850 Ożarów Mazowiecki
  Dojazd komunikacją miejską: autobus linii 743 z przystanku Cmentarz Wolski

  Więcej informacji:
  e-mail:info@szkolenia-lindab.pl
  www.szkolenia-lindab.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here