ALPHA2 spełnia wymagania Dyrektywy

Firma Grundfos jest od wielu lat liderem w popularyzacji energooszczędnych rozwiązań na rynku pomp obiegowych. Energooszczędne pompy obiegowe są dobrze znane i doceniane przez instalatorów, którzy znajomość wszelkich nowości z branży pompowej traktują jako swoje wyzwanie zawodowe. Podczas II Mistrzostw Instalatorów, które odbyły się na targach Instalacje 2010 w Poznaniu, grupa kilkuset osób rywalizując o tytuł Najlepszego Instalatora w Polsce wykazała się znajomością pompy ALPHA2 i potwierdziła, że łatwy montaż to nie tylko teoria.

alpa2-spelnia-wymagania-dyrektywy

Już od 1 stycznia 2013 roku wejdą w życie postanowienia zawarte w Dyrektywie 2005/32 Unii Europejskiej dopuszczające na rynek wyłącznie pompy obiegowe o najwyższej sprawności. Dla instalatorów zorientowanych w nowościach rynkowych, realizacja postanowień zawartych we wspomnianej Dyrektywie, staje się szansą na pomnażanie zysków ze zleceń na montaż najnowocześniejszych pomp elektronicznych, w tym pompy ALPHA2, która już teraz spełnia bardzo rygorystyczne wymagania.

 

REKLAMA


Pompa ALPHA2 już teraz spełnia wymagania Dyrektywy

Wymagania stawiane przez Dyrektywę pompom obiegowym są bardzo wysokie. Pompa ALPHA2 już teraz spełnia je. Oszczędności energii są najbardziej istotne dla mieszkańców ogrzewanych budynków płacących rachunki za energię elektryczną oraz dla instalatorów oferujących energooszczędne pompy. Pompa ALPHA2 oferuje instalatorom wiele innych korzyści.

Wysoka niezawodność ALPHA2 – 5 lat gwarancji

Dzięki wysokiej niezawodności pomp ALPHA2 potwierdzonej w bardzo licznych aplikacjach, firma Grundfos wydłużyła okres gwarancji na wszystkie zakupione (od kwietnia 2010 roku) pompy ALPHA2. Dłuższy okres gwarancji to nie tylko silny argument dla handlowców, pomocny przy sprzedaży, ale również dla instalatorów, którzy są przekonani, że oferują swoim klientom produkt najwyższej jakości.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze