Aplikacje Bosch HomeCom Easy i Bosch HomeCom Pro w nowej odsłonie. Łatwe zdalne sterowanie systemami grzewczymi

Urządzenia grzewcze marki Bosch mogą być intuicyjnie obsługiwane za pomocą aplikacji Bosch HomeCom Easy. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na smartfonie lub tablecie. W ten sposób obsługa zainstalowanych urządzeń staje się jeszcze łatwiejsza z dowolnego miejsca.

Bosch HomeCom Pro umożliwia serwisantom łatwe monitorowanie systemów grzewczych
Fot.1. Bosch HomeCom Pro umożliwia serwisantom łatwe monitorowanie systemów grzewczych

Aplikacja Bosch HomeCom Pro zapewnia bezpośrednie połączenie profesjonalisty z urządzeniami zainstalowanymi u użytkownika. Dzięki nowym funkcjom analizy danych, zdalnej konfiguracji i analizy błędów, profesjonalista otrzymuje kompletne informacje o systemie, dzięki czemu może dokonywać niezbędnych nastaw i regulacji. To znacznie ułatwia zdalną optymalizację systemów i skraca czas obsługi klienta.

Bosch HomeCom Easy – jedna aplikacja do obsługi nowych modeli pomp ciepła, kotłów, elektrycznych podgrzewaczy wody i klimatyzacji

Wystarczy jedna aplikacja – Bosch HomeCom Easy, aby konfigurować ogrzewanie, przygotowanie ciepłej wody użytkowej i klimatyzację. Urządzenia mogą być podłączone przez sieć LAN lub WLAN w zależności od systemu. Po instalacji można kontrolować i regulować temperaturę, a także wybierać różne tryby pracy ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. System grzewczy jest łatwo i indywidualnie kontrolowany za pomocą programów czasowych. W razie jakichkolwiek zakłóceń, odbiorca informowany jest przez komunikat typu „push”. Aby uzyskać całodobową obsługę, użytkownicy mogą dodatkowo podłączyć online system grzewczy do serwisu opiekującego się urządzeniem, który bez udziału właściciela zajmie się ewentualnymi problemami. Bosch HomeCom Easy dostarcza precyzyjny podgląd zużycia energii. Można indywidualnie wybierać przedziały czasowe zużytej energii i natychmiast wykorzystać wszelkie możliwości jej oszczędzania. Identyfikator SingleKey ID używany jest do łączenia aplikacji z urządzeniem grzewczym lub klimatyzatorem. SingleKey ID to jeden identyfikator (konto), stosowany do logowania się do aplikacji i dodawania do „konta” kolejnych urządzeń marki Bosch. Benefit: jedno bezpieczne logowanie do sterowania wszystkimi urządzeniami grzewczymi i klimatyzacyjnymi Bosch. Aby chronić swoje dane, klienci mogą wprowadzić indywidualne ustawienia prywatności.

REKLAMA

Bosch HomeCom Easy – jedna aplikacja do obsługi
ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i klimatyzacji
Fot. 2. Bosch HomeCom Easy – jedna aplikacja do obsługi ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i klimatyzacji

Bosch HomeCom Pro – powierz monitorowanie systemu grzewczego profesjonaliście

Nie tylko użytkownicy, ale również serwisanci mogą teraz jeszcze łatwiej zarządzać systemami grzewczymi zdalnie i oferować dodatkowe usługi po uzyskaniu zgody ze strony klienta. Bosch HomeCom Pro jest dostępna jako aplikacja na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Sterowniki systemu CW 400, HPC 400/ HPC410 lub EasyControl umożliwiają na odległość przeprowadzenie niezbędnych prac konserwacyjnych i napraw w sposób szybki i wydajny, ponieważ serwisanci otrzymują online zbiór wyczerpujących informacji o parametrach systemu. Istnieje również możliwość zmiany ustawień ogrzewania bez dodatkowej wizyty na miejscu. Warunkiem jest wyrażenie zgody przez użytkownika urządzenia grzewczego na jego monitoring przez aplikację. Aplikacje Bosch HomeCom Easy i Bosch HomeCom Pro można bezpłatnie pobrać z Google Play lub AppStore.

www.bosch-homecomfort.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *