Bezdotykowe baterie łazienkowe

Użytkowanie baterii bezdotykowych jest łatwe i bezpieczne. Temperatura wody ustawiana jest specjalnym regulatorem do poziomu najbardziej optymalnego dla użytkowników. Nie ma więc konieczności jej dopasowywania przy każdym uruchomieniu strumienia. A to przekłada się na mniejsze zużycie wody. Najczęściej baterie tego typu można spotkać w toaletach w obiektach użyteczności publicznej jak np. centra handlowe. Ich zastosowanie tam przekłada się na oszczędności wody oraz higienę użytkowników. Myśląc w tych kategoriach warto pomyśleć o bateriach uruchamianych za pomocą sensorów ruchu podczas doboru domowej armatury łazienkowej.

Bezdotykowe baterie łazienkowe

100 proc. higieny i bezpieczeństwa

Baterie bezdotykowe wyróżnia jeszcze jedna rzecz – ich zastosowanie daje najwyższy poziom higieny. Fakt, że użytkownik nie musi dotykać kranu ani przed uruchomieniem strumienia wody, ani po zakończeniu mycia pozwala zachować wyjątkową czystość rąk.

Zastosowane rozwiązania w bateriach bezdotykowych mają wpływ także na bezpieczeństwo użytkowania szczególnie ważne w przypadku osób starszych czy dzieci. Odnosi się to zarówno do wysokiego poziomu higieny, ale także zabezpieczenia przed strumieniem zbyt gorącej wody.

Sprawdzony design

Bezdotykowe baterie łazienkowe

Dobrym przykładem baterii bezdotykowych może być nowa wersja serii Cubista dostarczana przez firmę Oras. Nowa bateria stanowi alternatywę dla klasycznych rozwiązań stosowanych w łazience. Dostępne są dwa modele: bateria umywalkowa oraz model wzbogacony o specjalny prysznic – rączkę Bidetta. Nowe modele, podobnie jak całą serię Cubista, wyróżnia charakterystyczny design.

Linia zaprojektowana została przez projektantkę Kirsi Svärd. Inspirowana jest sztuką kubizmu połączoną z nowatorskimi rozwiązaniami. Dużo tu form geometrycznych tak charakterystycznych dla kubizmu jak stożki, walce i kule. Podstawowym założeniem serii jest czystość formy przejawiająca się też wysokim poziomie higieny i komfortu dla użytkowników. W skład linii wchodzą, poza nowością – bateriami bezdotykowymi, także klasyczne baterie umywalkowa i kuchenna oraz bateria do wanny i bidetu.

Robert Pałka dyrektor ds. sprzedaży inwestycyjnej Oras Olesno Sp. z o.o.

Bezdotykowa Cubista to rozwiązanie do łazienek w domach prywatnych – mówi Robert Pałka dyrektor ds. sprzedaży inwestycyjnej Oras Olesno Sp. z o.o.

„Od produkowanych dziś baterii bezdotykowych wymaga się nie tylko ekologicznego zużycia wody, ale również precyzji działania, trwałości i solidności wykonania. Nowa seria Cubista gwarantuje dodatkowo oszczędność wody oraz bardzo wysoki poziom higieny na co uwagę zwracają zarówno użytkownicy indywidualni, jak i inwestorzy obiektów publicznych.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *