Bezdotykowe baterie łazienkowe

Użytkowanie baterii bezdotykowych jest łatwe i bezpieczne. Temperatura wody ustawiana jest specjalnym regulatorem do poziomu najbardziej optymalnego dla użytkowników. Nie ma więc konieczności jej dopasowywania przy każdym uruchomieniu strumienia. A to przekłada się na mniejsze zużycie wody. Najczęściej baterie tego typu można spotkać w toaletach w obiektach użyteczności publicznej jak np. centra handlowe. Ich zastosowanie tam przekłada się na oszczędności wody oraz higienę użytkowników. Myśląc w tych kategoriach warto pomyśleć o bateriach uruchamianych za pomocą sensorów ruchu podczas doboru domowej armatury łazienkowej.

bezdotykowe baterie - Bezdotykowe baterie łazienkowe

100 proc. higieny i bezpieczeństwa

Baterie bezdotykowe wyróżnia jeszcze jedna rzecz – ich zastosowanie daje najwyższy poziom higieny. Fakt, że użytkownik nie musi dotykać kranu ani przed uruchomieniem strumienia wody, ani po zakończeniu mycia pozwala zachować wyjątkową czystość rąk.

Zastosowane rozwiązania w bateriach bezdotykowych mają wpływ także na bezpieczeństwo użytkowania szczególnie ważne w przypadku osób starszych czy dzieci. Odnosi się to zarówno do wysokiego poziomu higieny, ale także zabezpieczenia przed strumieniem zbyt gorącej wody.

Sprawdzony design

bezdotykowe baterie 1 - Bezdotykowe baterie łazienkowe

Dobrym przykładem baterii bezdotykowych może być nowa wersja serii Cubista dostarczana przez firmę Oras. Nowa bateria stanowi alternatywę dla klasycznych rozwiązań stosowanych w łazience. Dostępne są dwa modele: bateria umywalkowa oraz model wzbogacony o specjalny prysznic – rączkę Bidetta. Nowe modele, podobnie jak całą serię Cubista, wyróżnia charakterystyczny design.

Linia zaprojektowana została przez projektantkę Kirsi Svärd. Inspirowana jest sztuką kubizmu połączoną z nowatorskimi rozwiązaniami. Dużo tu form geometrycznych tak charakterystycznych dla kubizmu jak stożki, walce i kule. Podstawowym założeniem serii jest czystość formy przejawiająca się też wysokim poziomie higieny i komfortu dla użytkowników. W skład linii wchodzą, poza nowością – bateriami bezdotykowymi, także klasyczne baterie umywalkowa i kuchenna oraz bateria do wanny i bidetu.

bezdotykowe baterie 2 - Bezdotykowe baterie łazienkowe

Bezdotykowa Cubista to rozwiązanie do łazienek w domach prywatnych – mówi Robert Pałka dyrektor ds. sprzedaży inwestycyjnej Oras Olesno Sp. z o.o.

„Od produkowanych dziś baterii bezdotykowych wymaga się nie tylko ekologicznego zużycia wody, ale również precyzji działania, trwałości i solidności wykonania. Nowa seria Cubista gwarantuje dodatkowo oszczędność wody oraz bardzo wysoki poziom higieny na co uwagę zwracają zarówno użytkownicy indywidualni, jak i inwestorzy obiektów publicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here