Bezdotykowe przyciski uruchamiające do WC firmy Viega to czyste i higieniczne rozwiązanie

Standardowa oferta firmy Viega obejmuje ponad 50 różnorodnych przycisków uruchamiających do WC, dzięki czemu klienci mogą znaleźć produkt idealnie pasujący do każdej aranżacji łazienkowej. Wszystkie modele z serii Visign są wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyjątkowo łatwych do utrzymania w czystości. Maksymalny poziom higieny zapewniają przyciski Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive, uruchamiane całkowicie bezdotykowo.

bezdotykowe przyciski uruchamiajace do wc firmy viega czyste i higieniczne rozwiazanie 1024x710 - Bezdotykowe przyciski uruchamiające do WC firmy Viega to czyste i higieniczne rozwiązanie
Przycisk Visign for More 205 sensitive doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji łazienkowych.

Przyciski uruchamiające Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive bazują na elektronicznych rozwiązaniach, które od lat sprawdzają się w systemach podtynkowych firmy Viega. Dzięki bezdotykowej technologii spłukiwania, modele te oferują jednocześnie wyjątkowo wysoki poziom komfortu i higieny. Wystarczy jedynie zbliżyć dłoń do jednego z wyraźnie podświetlonych pól. Większe z nich uruchamia pełne spłukiwanie, a mniejsze oznacza spłukiwanie oszczędne, czyli od 2 do 4 l wody, w zależności od ustawienia.

Emocjonalny i funkcjonalny design

Delikatnie zaokrąglone krawędzie i błyszcząca powierzchnia z czarnego szkła: przycisk Visign for More 205 sensitive przekonuje lekką formą i nowoczesnym wzornictwem. Produkt ten odpowiada aktualnym trendom łazienkowym, łącząc emocjonalny design z najwyższą funkcjonalnością. Na przycisku widoczne są dwa podświetlone pola w kształcie pikselowych chmurek. Kiedy zbliżymy się na odległość 250 cm, zaczynają one świecić bardziej intensywnie. Delikatny ruch dłonią aktywuje bezdotykowe spłukiwanie. Zarówno forma, jak i wykończenie przycisku, świadomie nawiązują do wzornictwa nowoczesnych smartfonów klasy premium.

Bezdotykowa elegancja

Model Visign for Style 25 sensitive wyróżnia się gładką, białą powierzchnią z jasnoszarymi pikselowymi chmurkami. Oznaczają one pola uruchamiające bezdotykowe spłukiwanie. Farba luminescencyjna, którą pokryte są oba pola, ładuje się w ciągu dnia światłem naturalnym i sztucznym, a następnie świeci nastrojowo, zapewniając orientację w ciemności. Ten elegancki produkt doskonale pasuje do nowoczesnych łazienek, gdzie liczy się wysokiej jakości design i komfort użytkowania.

Wszystkie przyciski uruchamiające z serii Visign zostały zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt i otrzymały wiele prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

test
Poprzedni artykułKlimatyzacja w zabytkach – co na to konserwator?
Następny artykułNajnowsze przepompownie, które każdy instalator powinien sprawdzić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here