Bezdotykowe przyciski uruchamiające do WC firmy Viega to czyste i higieniczne rozwiązanie

Standardowa oferta firmy Viega obejmuje ponad 50 różnorodnych przycisków uruchamiających do WC, dzięki czemu klienci mogą znaleźć produkt idealnie pasujący do każdej aranżacji łazienkowej. Wszystkie modele z serii Visign są wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyjątkowo łatwych do utrzymania w czystości. Maksymalny poziom higieny zapewniają przyciski Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive, uruchamiane całkowicie bezdotykowo.

Przycisk Visign for More 205 sensitive doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji łazienkowych.
Przycisk Visign for More 205 sensitive doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji łazienkowych.

Przyciski uruchamiające Visign for More 205 sensitive i Visign for Style 25 sensitive bazują na elektronicznych rozwiązaniach, które od lat sprawdzają się w systemach podtynkowych firmy Viega. Dzięki bezdotykowej technologii spłukiwania, modele te oferują jednocześnie wyjątkowo wysoki poziom komfortu i higieny. Wystarczy jedynie zbliżyć dłoń do jednego z wyraźnie podświetlonych pól. Większe z nich uruchamia pełne spłukiwanie, a mniejsze oznacza spłukiwanie oszczędne, czyli od 2 do 4 l wody, w zależności od ustawienia.

Emocjonalny i funkcjonalny design

Delikatnie zaokrąglone krawędzie i błyszcząca powierzchnia z czarnego szkła: przycisk Visign for More 205 sensitive przekonuje lekką formą i nowoczesnym wzornictwem. Produkt ten odpowiada aktualnym trendom łazienkowym, łącząc emocjonalny design z najwyższą funkcjonalnością. Na przycisku widoczne są dwa podświetlone pola w kształcie pikselowych chmurek. Kiedy zbliżymy się na odległość 250 cm, zaczynają one świecić bardziej intensywnie. Delikatny ruch dłonią aktywuje bezdotykowe spłukiwanie. Zarówno forma, jak i wykończenie przycisku, świadomie nawiązują do wzornictwa nowoczesnych smartfonów klasy premium.

REKLAMA

Bezdotykowa elegancja

Model Visign for Style 25 sensitive wyróżnia się gładką, białą powierzchnią z jasnoszarymi pikselowymi chmurkami. Oznaczają one pola uruchamiające bezdotykowe spłukiwanie. Farba luminescencyjna, którą pokryte są oba pola, ładuje się w ciągu dnia światłem naturalnym i sztucznym, a następnie świeci nastrojowo, zapewniając orientację w ciemności. Ten elegancki produkt doskonale pasuje do nowoczesnych łazienek, gdzie liczy się wysokiej jakości design i komfort użytkowania.

Wszystkie przyciski uruchamiające z serii Visign zostały zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt i otrzymały wiele prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *