Bidet w małej łazience

Uzyskanie maksymalnej funkcjonalności w małej łazience do duże wyzwanie. Nie w każdym pomieszczeniu znajdziemy miejsce na bidet dlatego praktycznym rozwiązaniem może okazać bateria umywalkowa z rączką natryskową wyposażoną w zawór zwrotny, uchwyt umożliwiającym montaż na ścianie i długi na 150 cm wąż. Taki zestaw pod nazwą Metalia 56 znajdziemy w ofercie firmy Ferro.

Bidet w małej łazience

Korzystanie z tego urządzenia jest banalnie proste. Wypływ wody przez wylewkę uruchamiamy jak przy zwykłej baterii umywalkowej. By skorzystać z natrysku wystarczy wcisnąć przycisk znajdujący się na rączce. Jego odblokowanie spowoduje ponownie wypływ wody z kranu.

Dla tego zestawu znajdziemy wiele zastosowań. Przede wszystkim zastąpi bidet i ułatwi umycie głowy nad umywalką. Ponadto doskonale sprawdzi się podczas robienia porządków przy nalewaniu wody do wiadra i jego płukaniu. Wykorzystując rączkę bidetową, bez brudzenia kabiny prysznicowej, opłuczemy nad toaletą zabrudzone obuwie lub łapy psiaka.

REKLAMA


Bidet w małej łazience

W kolekcji Metalia 56 znajdziemy jeszcze 11 elementów uzupełniających się i pasujących do siebie stylistycznie. Dzięki temu mamy możliwość aranżacji wygodnej i estetycznej łazienki.

 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *