Najbardziej utalentowani studenci nagrodzeni przez Danfoss

Tej jesieni zakończyła się trzecia edycja Akademii Danfoss. W jej finale znaleźli się najbardziej utalentowani studenci z województwa Mazowieckiego i Pomorskiego. Troje laureatów – Sebastian Bąba i Łukasz Okrojek z Politechniki Warszawskiej oraz Zofia Wojtysiak z Uniwersytetu Gdańskiego – otrzymało Stypendia w wysokości 5 000 zł oraz roczną opiekę mentorską.

Najbardziej utalentowani studenci nagrodzeni przez Danfoss

Po burzliwych dyskusjach Rada Nadzorcza Danfoss Poland wybrała projekty wyróżniające się niekonwencjonalnym oraz praktycznym ujęciem proponowanych zastosowań. Przedstawione prace dotyczyły zakresu zastosowań energooszczędnych rozwiązań w gospodarstwie domowym oraz strategii employer branding.

Gala finałowa odbyła się w siedzibie firmy w Grodzisku Mazowieckim. Rangi temu wydarzeniu dodała obecność Ambasadora Danii, Steena Hommela.

REKLAMA


Celem programu stypendialnego Akademii Danfoss jest wsparcie materialne i merytoryczne uzdolnionej młodzieży akademickiej oraz przygotowanie jej do świadomego działania w życiu zawodowym. Duże zainteresowanie studentów i instytucji naukowych trzecią edycją programu potwierdziło celowość tych działań.

Źródło: Danfoss

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *