Najbardziej utalentowani studenci nagrodzeni przez Danfoss

  Tej jesieni zakończyła się trzecia edycja Akademii Danfoss. W jej finale znaleźli się najbardziej utalentowani studenci z województwa Mazowieckiego i Pomorskiego. Troje laureatów – Sebastian Bąba i Łukasz Okrojek z Politechniki Warszawskiej oraz Zofia Wojtysiak z Uniwersytetu Gdańskiego – otrzymało Stypendia w wysokości 5 000 zł oraz roczną opiekę mentorską.

  najbardziej utalentowani studenci nagrodzeni przez danfoss - Najbardziej utalentowani studenci nagrodzeni przez Danfoss

  Po burzliwych dyskusjach Rada Nadzorcza Danfoss Poland wybrała projekty wyróżniające się niekonwencjonalnym oraz praktycznym ujęciem proponowanych zastosowań. Przedstawione prace dotyczyły zakresu zastosowań energooszczędnych rozwiązań w gospodarstwie domowym oraz strategii employer branding.

  Gala finałowa odbyła się w siedzibie firmy w Grodzisku Mazowieckim. Rangi temu wydarzeniu dodała obecność Ambasadora Danii, Steena Hommela.

  Celem programu stypendialnego Akademii Danfoss jest wsparcie materialne i merytoryczne uzdolnionej młodzieży akademickiej oraz przygotowanie jej do świadomego działania w życiu zawodowym. Duże zainteresowanie studentów i instytucji naukowych trzecią edycją programu potwierdziło celowość tych działań.

  Źródło: Danfoss

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here