Cichy i wydajny system wentylacyjny

Pojawiła się na rynku nowa seria ELS Ultra Silence dostarczana przez firmę Helios. Wentylatory do pomieszczeń mieszkalnych tej linii cechuje najwyższa jakość oraz doskonałe parametry. Seria ta jest następcą popularnego w naszym kraju systemu jednorurowego ELS.

ELS Ultra Silence

Cechy nowego urządzenia ELS Ultra Silence zasługujące na szczególne wyróżnienie to:
Poziom dźwięku 26 dB(A) przy wydajności 35 m3/h i 35 dB(A) przy wydajności 60m3/h. Klasyfikuje nowe wentylatory ELS w grupie najcichszych urządzeń systemów jednorurowych przy osiąganej przez nie wydajności.
Wydajność i energooszczędność. Nowy ELS osiąga 260 Pa przy 60 m3/h. Oznacza to, że osiąga najwyższe ciśnienie w swojej klasie. Umożliwia to stosowanie najmniejszych przekrojów rur pionów wentylacyjnych. Dzięki temu oszczędzamy cenną powierzchnię w budynku.
Gabaryty. Wyjątkowo płaski ELS Sltra Silence jest absolutnym rekordzistą jeśli chodzi o głębokość zabudowy. Parametr ten jest bardzo istotny dla systemów jednorurowych, zwłaszcza przy popularnych wersjach do zastosowań podtynkowych.
Uniwersalność. Zastosowanie zunifikowanych elementów umożliwia łatwe i proste skonfigurowanie urządzenie z wylotem bocznym lub tylnym do wentylacji jednego lub dwóch pomieszczeń. Króćce wlotowe (z wyjątkiem wylotu do dołu) można obracać co 90 stopni.

Źródło tekst i foto: Istpol

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *