CLIM’UP SMART – zestaw klimatyzacji od De Dietrich

Firma BDR Thermea Poland prezentuje najnowsze urządzenie ze swojej oferty – zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART typu monosplit (pompa ciepła powietrze/powietrze). W sprzedaży dostępnych jest kilka modeli urządzenia – o mocach od 2,6 do 6,7 kW.

CLIM’UP SMART – zestaw klimatyzacji od De Dietrich

Urządzenie działa w technologii DC Inverter i składa się z jednostki wewnętrznej UMS i jednostki zewnętrznej MOSE. Jednostka zewnętrzna jest wyposażona w wysokowydajną sprężarkę ROTARy DC INVERTER zasilaną bardziej ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32, 4-drogowy zawór rewersyjny, który umożliwia tryb chłodzenia/ grzania oraz wentylator o regulowanej prędkości. Regulacja prędkości wentylatora zapewnia szeroki za kres pracy i wysoką efektywność energetyczną. Moc wentylatora jest utrzymywana nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Fot. 1. Zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART
Fot. 1. Zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART

Jednostkę wewnętrzną wyposażono w wentylator o zmiennej prędkości, który umożliwia nawiew powietrza w 4 kierunkach na odległość aż do 15 metrów. Jest ona wykonana z użyciem wysokiej jakości materiałów, prezentuje się bardzo elegancko dzięki opływowym kształtom i nowoczesnemu designowi. Klimatyzacja CLIM’UP SMART to nie tylko wysoka klasa energetyczna i znakomita wydajność, ale także niski poziom hałasu, łatwy montaż i komfortowe użytkowanie. Dzięki 5 trybom pracy (auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja) CLIM’UP SMART sprawdzi się w różnych warunkach. Tryb nocny zapewnia wysoki komfort akustyczny w porze odpoczynku, opcja zapobiegania przeciągom i opcja turbo pozwalają cieszyć się przyjemnym chłodem lub ciepłem w kilka chwil, a antybakteryjne samoczyszczenie sprawia, że eksploatacja klimatyzacji jest higieniczna i wygodna. Urządzeniem można sterować zdalnie i intuicyjnie w zasięgu do 8 metrów.

Szczegółowe informacje o urządzeniu są dostępne na stronie internetowej CLIM’UP SMART.
DeDietrich.pl

Poprzedni artykułStudnia głębinowa – koszty i formalności
Następny artykułFachowy Instalator 6/2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj