Dobry klimat w hotelu, oszczędna klimatyzacja

Stowarzyszenie Polska Wentylacja oraz Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zapraszają na cykl seminariów pod hasłem: DOBRY KLIMAT W HOTELU, OSZCZĘDNA KLIMATYZACJA – TO JEST MOŻLIWE!

Dobry klimat w hotelu, oszczędna klimatyzacja

Celem seminarium jest przedstawienie roli, jaką w nowoczesnym hotelu odgrywa dobra wentylacja i klimatyzacja. Uczestnicy seminarium dowiedzą się, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz będą mieli możliwość zapoznania się z możliwościami technologicznymi oraz zasadami prawidłowej i energooszczędnej eksploatacji.

Tematy seminarium:

WYBÓR SYSTEMU

REKLAMA


Jak wybrać najlepszy system dla nowych i modernizowanych obiektów. Jak wybór systemu wpływa na komfort użytkowania, koszty inwestycyjne i eksploatację.

dr inż. Piotr Bartkiewicz, Politechnika Warszawska

UŻYTKOWANIE

Zasady prawidłowej eksploatacji systemów wentylacyjnych, a w szczególności zapewnienie odpowiedniej czystości instalacji. Wpływ czystości instalacji na zdrowie użytkowników hotelu.

dr inż. Anna Charkowska, Politechnika Warszawska

KOMFORT

Specyfika wymagań dla różnych typów pomieszczeń a komfort ich użytkowania. Rozwiązania techniczne dla poszczególnych typów pomieszczeń (pokoje hotelowe, sale konferencyjne, strefy wspólne, bary i restauracje).

mgr inż. Paweł Borowiecki, specjalista w zakresie instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych dla obiektów komercyjnych

BASEN W HOTELU

Co zrobić, aby hotelowy basen nie uległ szybkiemu zniszczeniu a koszty jego eksploatacji były optymalne. Specyfika użytkowania basenu w budynku hotelowym i wpływ na stosowane technologie.

mgr inż. Zbigniew Wnukowicz, specjalista zajmujący się od lat projektowaniem, wykonawstwem i serwisowaniem instalacji wentylacji basenowej

PROFESJONALNA KUCHNIA

Jak zapewnić personelowi kuchni dobre warunki pracy i zabezpieczyć hotel przed „uciążliwością” kuchni. Specyfika użytkowania kuchni profesjonalnych, możliwości technologiczne okapów kuchennych.

mgr inż. Robert Dzikowski, specjalista w zakresie techniki wentylacyjnej profesjonalnych kuchni

Data: 5 marca 2013r.
Godzina: 13.00-15.30
Miejsce: Centrum Kongresowe Gromada, ul. 17 Stycznia 32, Warszawa

Seminarium odbędzie podczas wystawy FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013. XI edycja wystawy gromadzi ponad 122 wystawców oferujących urządzenia i elementy do budowy systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. To miejsce, w którym można zapoznać się z technologiami i zasięgnąć opinii ekspertów, spotkać się z projektantami i wykonawcami instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Na terenie ekspozycji zaplanowano specjalną strefę ARENA TECHNOLOGII, prezentującą rozwiązania szczególnie polecane do obiektów hotelowych, konferencyjnych i gastronomicznych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w seminariach i wykładach zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału on-line na: http://www.forumwentylacja.pl

Godziny trwania wystawy: 9.00 – 17.00

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *