Druga edycja programu Bosch ProTeam

Rozpoczęła się druga edycja programu Bosch ProTeam, skierowanego do użytkowników elektronarzędzi, którzy są zainteresowani przetestowaniem sprzętu oraz podzieleniem się swoimi spostrzeżeniami z innymi profesjonalistami. W tegorocznej edycji wybór produktów przeznaczonych do testowania jest jeszcze większy. Osoby chcące wziąć udział w projekcie mogą już od 1 marca deklarować swoje uczestnictwo na stronie www.bosch-pro-team.com, gdzie znajduje się również szczegółowy regulamin oraz wyniki testów.

Druga edycja programu Bosch ProTeam

Do programu może przystąpić każdy, kto używa elektronarzędzi w swojej pracy zawodowej. Zgłoszenie uczestnictwa może nastąpić drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową www.bosch-pro-team.com a także pocztą lub faksem. Program składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który trwa 2,5 miesiąca, następuje zbieranie zgłoszeń od uczestników. Po jego zakończeniu wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy otrzymają wybrane przez siebie elektronarzędzie do przetestowania. Zwycięzcy zostaną poproszeni o wypełnienie kwestionariuszy testowych i odesłanie ich, wraz z relacją zdjęciową lub wideo, na podany adres. Po wypełnieniu ostatniego kroku programu testowane narzędzie stanie się własnością osoby testującej. Projekt przewiduje możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w teście więcej niż jednego produktu. Dokładny opis etapów programu znajduje się w regulaminie Bosch Proteam zamieszczonym na stronie internetowej.

Szlifierka akumulatorowa, młot udarowo-obrotowy, wyrzynarka – wybór jest duży

W nowej edycji programu ProTeam 2010 Bosch zwiększył asortyment urządzeń przeznaczonych do testów. Od marca 2010 udostępnione zostały nowe, kompaktowe gwoździarki pneumatyczne GSN 90-34 DK Professional, które zapewniają szybką i efektywną pracę w branżach związanych z obróbką drewna. Profesjonaliści mogą przetestować również gwoździarki do sztyftów GSK 64 Professional i GSK 50 Professional. Poza tym w programie dostępna jest szlifierka akumulatorowa GWS 18 V-LI oraz wyrzynarki GST 150 CE Professional i GST 150 BCE Professional.
Inne produkty to piły łańcuchowe, wkrętarka akumulatorowa, wyrzynarki rotacyjne oraz młoty udarowo-obrotowe i udarowe, będą stopniowo wprowadzane na rynek oraz do programu ProTeam.

REKLAMA


Źródło tekst i foto: Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *