Efektywne i energooszczędne ogrzewanie

Wysokie koszty energii zmuszają nas do szukania oszczędności. Jednym z rozwiązań pozwalających osiągać maksymalną efektywność ogrzewania przy stosunkowo niedużym zużyciu energii, jest Destratyfikator Ecofan W, który umożliwia oszczędzanie do 30% zużywanego gazu.

Efektywne i energooszczędne ogrzewanie

Od wielu lat mówi się o konieczności oszczędzania energii, branża instalacyjna również nie pozostaje głucha na takie głosy. Coraz większą uwagę zwraca się na urządzenia, które projektowane są w taki sposób, aby przy niewielkim zużyciu paliwa osiągały wysoką efektywność pracy. Takie rozwiązania nie tylko wpływają na ochronę środowiska, ale również minimalizują koszty ogrzewania.

Jednym z produktów wpisujących się w najnowsze trendy i umożliwiających racjonalne gospodarowanie energią jest Destratyfikator Ecofan W. Jest to urządzenie służące do wyrównywania temperatury w obiektach wysokich, w których występuje naturalne zjawisko kumulowania się mas ciepłego powietrza pod stropem.

REKLAMA


W przypadku wystąpienia nieszczelności na elementach łączących spowodowanych zabrudzeniem tych miejsc, należy zdjąć taki element, dokładnie go oczyścić i założyć na oczyszczony odcinek rynny.

Destratyfikator Mark BV Ecofan W doskonale sprawdza się w zestawieniu z każdą nagrzewnicą powietrza. Współpraca tych urządzeń pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła w sferze pracy. Sterowany termostatem Destratyfikator Ecofan W przenosi masę ciepłego powietrza spod sufitu do obszaru, w którym przebywają ludzie. Dzięki temu nagrzewnice potrzebują mniej czasu i energii do ogrzania całego wnętrza. Wpływa to na obniżenie kosztów ogrzewania poprzez zmniejszenie zużycia gazu wykorzystywanego przez nagrzewnice nawet do 30%.

Efektywne i energooszczędne ogrzewanie

Właściwości Destratyfikatora Mark Ecofan W:

– Powłoka aluminiowo-cynkowa
– Wbudowany termostat pomieszczeniowy
– 4-kierunkowy konfuzor nawiewu pionowego
– Niewielka ilość czynności konserwacyjnych

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *