Jaga Freedom – grzejniki oferujące wolność wyboru

Nowe grzejniki firmy Jaga, zgodnie ze swoją nazwą, oferują klientom wolność wyboru w zakresie fukcjonalności, gabarytów i designu. Dzięki uniwersalnej formie, produkt daje swobodę tworzenia rozwiązań grzewczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wyczucia estetyki.

Jaga Freedom – grzejniki oferujące wolność wyboru

Seria Freedom łączy w sobie zalety grzejnika kanałowego, stojącego i dekoracyjnego. Przede wszystkim działą bardziej efektywnie niż grzejnik kanałowy, ale umożliwia prosty montaż, nie wymagający kucia podłogi. Duża wydajność pozwala oszczędzać miejsce w pomieszczeniu i wykorzystać designerską formę grzejnika.

Produkt przygotowany jest w dwóch wersjach: Micro (grzanie) oraz Clima (grzanie i chłodzenie). Oba modele wykorzystują tę samą technologię grzewczą Low H2O (mała pojemność wodna) i system Dynamic Boost Effect zwiększający wydajność. Wentylatory zapewniają modulację pracy – czujnik aktywuje nadmuch powietrza w razie wykrycia różnicy temperatury względem ustawień. Wentylatory EC wykorzystane do wspomagania pracy wymiennika, zapewniają możliwie najniższe zużycie energii elektrycznej. Są również niezwykle ciche – hałas generowany na pierwszym biegu nie przekracza 20 decybeli, co spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

REKLAMA


Istotnym aspektem koncepcji grzejnika Freedom jest prosty montaż i komfortowa obsługa. Dostęp do podłączeń i sterowania znajduje się w jednej z nóżek i jest w całości ukryty pod obudową. Obie wersje mają tę samą nowatorską i designerską formę. Obudowa wykonana jest z podwójnej aluminiowej blachy, a modułowa konstrukcja pozwala dowolnie kreować wygląd urządzenia i wykorzystywać różnokolorowe elementy. Do dyspozycji mamy wiele kolorów, wymiarów i wspomniane już 2 wersje użytkowe. O ile oba modele oferują 19 cm szerokości i 19 cm całkowitej wysokości, każdy z nich posiada kilka długości: Micro w przedziale 60-200 cm, Clima 72-180 cm. Wydajność grzejnika Freedom Clima o długości 180 cm sięga 5000 W.

Jaga Freedom – grzejniki oferujące wolność wyboru

Nowa koncepcja grzejników Jaga Freedom otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Awards 2013 już w fazie prototypowej.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *