Fixly – skuteczne źródło zleceń

Zapotrzebowanie na fachowców świadczących usługi instalacyjne jest duże. Jednak większość klientów chce sprawdzonych specjalistów, dlatego kieruje się poleceniami znajomych lub szuka tam, gdzie można sprawdzić opinie o fachowcu. Takim miejscem jest Fixly.pl, który jest czymś więcej niż portalem z ogłoszeniami.

Fixly - skuteczne źródło zleceń

Zlecenia na Fixly

Fixly to serwis, w którym klient dodaje zapytanie, a wykonawcy sami podejmują decyzję, czy są nim zainteresowani i chcą nawiązać kontakt ze zlecającym. Fachowiec zna szczegóły dotyczące zapytania takie jak termin i zakres pracy, dzięki którym wie, czy będzie w stanie je zrealizować. To znacznie ułatwia cały proces obu stronom, dzięki czemu korzysta zarówno klient, jak i fachowiec. Wykonawca otrzymuje zapytania tylko z zakresu usług, które ma zaznaczone na swoim koncie. Jeśli jesteś instalatorem, to na Fixly znajdziesz takie usługi, jak instalacja gazowa, instalacja elektryczna czy instalacja odgromowa.

Profil wykonawcy

Rejestrując się jako wykonawca na Fixly podajesz tylko imię, nazwisko, swoją lokalizację i dane kontaktowe. Następnie zostaniesz poproszony o stworzenie profilu oraz swojej wizytówki, która będzie wysyłana do klientów za każdym razem, gdy nawiążesz z nimi kontakt. Zawierać będzie najważniejsze informacje o tobie, czyli zakres działalności, zdjęcie profilowe, opcjonalnie zdjęcia twoich poprzednich realizacji oraz opinie klientów.

REKLAMA

Polecany instalator

W zdobywaniu zleceń w branży usługowej nieocenioną rolę odgrywają polecenia. Tak samo jest na Fixly, gdzie liczba pozytywnych opinii często jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na wybór zlecającego. Oceny na Fixly możesz otrzymać za wykonanie zlecenia. Dodatkowo wykonawców, którzy posiadają odpowiednio dużo dobrych ocen Fixly bezpłatnie wyróżnia jako “Polecanych”. Warto zatem przypominać klientowi o ocenie. Jeśli jesteś nowy na Fixly możesz zwrócić się z prośbą o opinię do swoich dotychczasowych klientów. Wystarczy, że wyślesz im specjalnego linka, który znajduje się w ustawieniach twojego konta – dzięki niemu będą mogli dodać ci ocenę na profilu. Możesz zatem zebrać wszystkie swoje referencje w jednym miejscu.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *