FLOWAIR: Nowa rodzina produktów ELiS

W bieżącym roku firma FLOWAIR wprowadziła na rynek nową serię kurtyn i kurtyno-nagrzewnic ELiS. W skład rodziny ELiS wchodzą: ELiS DUO, ELiS R, ELiS T.

nowa-rodzina-produktow-ELiS

Kurtyno-nagrzewnica ELiS DUO jest reprezentantem nowej grupy urządzeń tworzących barierę powietrzną oraz ogrzewających jednocześnie pomieszczenie. Efektywny strumień kurtyny zapewnia barierę powietrzną, a moduł nadmuchowej nagrzewnicy właściwie rozprowadza ciepłe powietrza po całym obiekcie. Produkt został opatentowany przez firmę FLOWAIR. O jej innowacyjności świadczą wyróżnienia: tytuł „INNOWACJA 2010” oraz finalista konkursu Dobry Wzór 2010 nadawany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

 

REKLAMA


Oprócz kurtyno-nagrzewnicy, firma FLOWAIR wprowadziła również na rynek dwie grupy kurtyn powietrznych: ELiS R o nowatorskim kształcie i podwyższonej estetyce oraz ELiS T cechująca się niezwykłą skutecznością i wyglądem w stosunku do ceny. Obie grupy urządzeń dostępne są w wersji z wodnym wymiennikiem ciepła oraz jako tzw. zimna kurtyna powietrzna. Więcej na temat kurtyn i kurtyno-nagrzewnic ELiS na www.kurtyny.pl

www.flowair.com

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze