Kurtyny powietrzne


 • Nowe kurtyny powietrzne Panasonic

  Nowe kurtyny powietrzne Panasonic

  Z myślą o instalacjach w biurowcach i innych obiektach komercyjnych, Panasonic rozszerzył ofertę o nową linię wydajnych kurtyn powietrznych. Produkt charakteryzuje się obniżonych zużyciem energii i niskimi kosztami eksploatacji. Kurtyny są kompatybilne zarówno z systemami VRF ECOi, jak i agregatami z linii PACi.

 • Powiększona rodzina kurtyn powietrznych ELiS T

  Powiększona rodzina kurtyn powietrznych ELiS T

  Firma FLOWAIR powiększa ofertę kurtyn powietrznych ELiS T. Do tej pory w skład rodziny wchodziły dwa modele: ELiS T 100 i 150 z wymiennikiem wodnym lub bez niego. Od października w sprzedaży pojawi się kurtyna powietrzna o długości 2 metrów – ELiS T 200 oraz kurtyny elektryczne o długościach 1, 1,5 i 2 metra.

 • FLOWAIR: Nowa rodzina produktów ELiS

  FLOWAIR: Nowa rodzina produktów ELiS

  W bieżącym roku firma FLOWAIR wprowadziła na rynek nową serię kurtyn i kurtyno-nagrzewnic ELiS. W skład rodziny ELiS wchodzą: ELiS DUO, ELiS R, ELiS T.

 • Nowa kurtyna Euroheat Defender XC

  Nowa kurtyna Euroheat Defender XC

  Na początku sezonu grzewczego 2009/2010 firma EUROHEAT wprowadziła do swojej oferty nową kurtynę zimną DEFENDER XC. Nowy DEFENDER XC cechuje się wysokim wydatkiem wentylatora sięgającym 2100 m3/h oraz bardzo wysokim zasięgiem na poziomie 3,5 metra.


Najnowszy numer

 • Fachowy Instalator 3/2024